Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] İkinci Bir Zaman Atlaması

• Konbuyu başlatan Kaptan Usopp-sama
  • Başlangıç tarihi
Time skip luffy kk olduktan sonra anca olur. Eğitim için narutonun sennin modu öğrenmesi gibi kısa bir eğitim söz konusu olabilir anca.

Roronoa Zoro

OLMAYACAK. E.Oda çoktan ayağına yol yaptı zaten. Bundan sonra şöyle bir silsile izleyecek;
***Jack kıracak dökecek ada mahvedecek, krallar perişan prensesler ağlıyor olacak, ayaklanma çıkacak, o esnada Jack 1 vs All yapacak. Nihayetinde Luffy ile karşılaşacak ve Luffy'nin gücü ona yetmeyecek. Bu esnada Luffy G5 diyecek ve araya bir Fb girecek. Fbde Luffy dayak yemiş vaziyette gelecek, Rayleigh ona G4 yetmedi değil mi ha diyecek. O sırada mangaka devasa bir keçi silüeti gösterecek. Sonra günümüze geleceğiz ve Luffy G5 ile Jack'i yenecek.
***Sonraki arc Big Mam'ın first matesi gelecek kıracak dökecek ada mahvedecek, krallar perişan prensesler ağlıyor olacak, ayaklanma çıkacak, o esnada first mate 1 vs All yapacak. Nihayetinde Luffy ile karşılaşacak ve Luffy'nin gücü ona yetmeyecek. Bu esnada Luffy G6 diyecek ve araya bir Fb girecek. Fbde Luffy dayak yemiş vaziyette gelecek, Rayleigh ona G5 yetmedi değil mi ha diyecek. O sırada mangaka devasa bir penguen silüeti gösterecek. Sonra günümüze geleceğiz ve Luffy G6 ile first mate'i yenecek.
***...
***...
***...
Luffy G??? levele geldiğinde dövecek rakip kalmayıp herkesi müttefik yapınca seri bitecek işte. :(
Gördüğüm en kalitesiz eleştrin bu Mahir.

Luffy bu hali ile bir amirali alabilir mi? Time skip olacağını pek sanmıyorum fakat şu son denizden denize geçme olayını kullanıp şu ana kadar geçtikleri adalara kendi tabelalarını koymak için geri dönebilirler o arada time skip olur belki.

Bilemiyorum altan, bilemiyorum.. :(

Daha ne timskip i ya :/ 5 yıl önce bi timeskip gördük daha tayfa ne öğrendi bilmiyoruz. Bir timskip daha olsa 10 senede anca öğreniriz güçlerini.

2.time skip olmaz. Eminim bundan. Yanlış değerlendiriyorsunuz.
Kimse 19 yaşındaki bi bebenin Kk olmasını beklemesin time skip gelicek
Özellikle de sen.

Luffy'nin meyvesi zaten hasarı azaltıyor. Bazen etkilenmiyor bile meyve savunması sayesinde. Başka hangi karakter var böyle?
İrade desen var. Haki desen çoğu karakterin üstünde şuan bile.

Meyveye devam ediyorum.
G2 zaten hız ve hasar artışı sağlıyor bu karaktere. Başka hangi karakterde var bu?
G3 hasar artışı sağlıyor. Hangi karakterde var böyle bir şey?
G4 ise hem hız, hem hasar arttırıyor. Hem de hasar almasını engelliyor. Hangi karakterde var bu?

19 yaşında KK olmasını sağlayan şey bu. Bu tarz meyve yetenekleriyle zaten gücü katlanıyor adamın.
G4'te kullanabileceği hakiyi arttırırsa bu adam zaten G4 ile süpürür ortalığı.

Amiralin bir tık altı Dof'u süpürdü geçti G4 ile. G4 kullandığı süre boyunca Amirali de halleder gibi gözüküyor. Yani G4'ün süresi uzun olsa Amirali de yener.
Bir yonkou ile 1 vs 1 atabileceği tekniği var 19 yaşındaki adamın. Hakisi bitmediği sürece kapışabilir.

Üstüne G4'ün başka teknikleri ve G5 belki G6'da çıkacaktır. Tayfa daha hiçbir şeyini göstermedi. Filo da tam gücüyle dövüşmedi.

Meyvesiyle gücünü katlayan, hakisi kendi seviyesine göre üst düzey olan bir karakter varken neyin 2.time skip'i?

O Big Mam düşer o düğüne gidilirse. Belki Luffy 10 kere düşer kalkar ayağa ama BM'yi indirir. Shounen bu. Mangaka BM'nin inmesi için en olası senaryoyu çizecektir.
Luffy G4'ün süresini bitirir. O süre boyunca BM'yi başkaları oyalar. Bulunur elbet bir yol.

Zaten BM'yi indirdikten sonra işi daha kolay olur. Dövüştükçe güçlenen bir karakter çünkü.

Bir daha G4 kullandığında 30 dk kullandıysa şimdi 1 saat kullanır.
Big Mom Law'a vursa vereceği hasarı Luffy'ye veremeyecek meyvesinden ötürü. Luffy'nin hakisi de bu hasarı azaltacaktır.

Sen Luffy'yi diğer meyveli ve hakili insanlarla kıyaslarsan tabi 2.time skip gerekir.
Luffy zaten meyvesi ve hakisi sayesinde sınıf atlıyor diğer karakterlere göre.

Dof uyanış bile yapmış vs'ye öyle çok yararı oldu mu? Hayır. Olay bu.

Özet:2.Time skip mkip gelmez.

İkinci time skip olmayacaktır. Üzerine para bile yatırırım.

Not: Finalde evli mutlu çocuklu olan karakterler varsa onları gösterir belki gelecekten birer kare ile ama final dışında power up için atlama yapılmaz daha.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık