Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hokage Sıralaması

Güç
Nardo > Hashirama > Tobirama > Minato > Tsunade > Sarutobi > Kakashi
İcraat
Nardo (Barışı sağlamak, Köyü Pain'den kurtarmak, Uchihaların kindarlığını bitirmek, Dünyayı kurtarmak vb.) > Hashirama (Köyü kurdu) > Tobirama (Köye yaptığı polis teşkilatı, bulduğu tekniklerin dünyanın gidişatını değiştirmesi) > Minato (Köyü kurtardı) > Sarutobi (Orochimaru'yu safdışı bırakıp köyü ve Sasuke'yi korumuş oldu) > Tsunade (Bir sürü inanın ölmemesi Tsunade sayesinde oldu) > Kakashi (Niye Hokage oldu ki?)
Karizma
Minato > Hashirama > Nardo > Tobirama > Kakashi > Tsunade > Hiruzen

İcraat = Hashirama
Yanlış hatırlamıyorsam ninja köylerinin kurulmasını Hashirama sağlamıştı. Adam güçte öyle bir noktaya ulaştı ki klanlar arasındaki savaşı durdurup köyleri oluşturuyor ve kuyrukluları bu köylere dağıtıyordu. Yani onun döneminde kin varsa da kimse ses çıkartmayıp susmuştu. ( Aklımda böyle kalmış)
Naruto'da bu kin de yok olup barış sağlandı lakin bunu yapan Naruto değil 4. Ninja Savaşı'nı başlatan kişilerdir.
Güç=Hashirama
Naruto'nun Sasuke ile yaptığı son savaşta Naruto'nun halini düşünüyorum; Hashirama'nın Madara ile olan savaşına bakıyorum. Hashirama Susanoolu Kurama'ya karşı mücadele etti. Naruto'nun son halini de yenebilir. Ayrıca ağabeyinin gözüyle, kuyruklunun yardımıyla sahip olduğu gücü elde etmedi Hashirama. Adam çalıştı çabaladı.
Karizma=Hashirama
Hoş görülü, güçlü her daim iyimser. Dört başı mamur bir kage.

Kısaca: Zirve belli geri kalan mühim değil.

Herkes haddini bilsin.
Şu hareketin eşi benzerini görmedik ya seride ona yanarım.Mesela Naruto çakra canavarı ama böyle bir sahnesi olmadı.Şçyle bir çakrasını kızdırsa da etrafa had bildirseydi keşke.Hashırama ve Tobirama da çakra canavarı o ayrı.Adam saf çakrası ile etrafa zarar verebiliyor.Belki de Senjuya has bir şeydir.

Güç mevzsusunda ise Hashiramayı kimseye yediremiyorum.Jyubi+madarayı tokatlamış bir adam.Çakrası tanrı seviyesi,sennin mode desen saniyede giriyor,yeteneği evrende tek ve eşsiz bir gücü var,mühürsüz iyileşme falan cabası.Naruto ve sasukenin seri sonu güçleri çok fazla ama sanki Hashirama bunları üst üste koyacakmış gibi geliyor bana.

İkinci net Narutodur.

üçüncü ise Sandaime.Yanılmıyorsam yine şinobi tanrısı lakabı almış ikinci adam.Konohadaki her jutsuyu yalayıp yutmuş birisi.

Gerisi Tobirama,minato,tsunade ve kakashi diye gider.

Hashirama Sasuke'nin son haline ne yapabilir? God of shinobi diyorsunuz tamam eyvallahta, Hagoromo ninjutsunun yaratıcısı ve Rinnegan'ı sasukeye özel vermişti.Sasukeyle Naruto Ay kadar büyük Chibaku Tensei yapıyor. Hashirama'nın böyle feati var mı?

Şu hareketin eşi benzerini görmedik ya seride ona yanarım.Mesela Naruto çakra canavarı ama böyle bir sahnesi olmadı.Şçyle bir çakrasını kızdırsa da etrafa had bildirseydi keşke.Hashırama ve Tobirama da çakra canavarı o ayrı.Adam saf çakrası ile etrafa zarar verebiliyor.Belki de Senjuya has bir şeydir.

Güç mevzsusunda ise Hashiramayı kimseye yediremiyorum.Jyubi+madarayı tokatlamış bir adam.Çakrası tanrı seviyesi,sennin mode desen saniyede giriyor,yeteneği evrende tek ve eşsiz bir gücü var,mühürsüz iyileşme falan cabası.Naruto ve sasukenin seri sonu güçleri çok fazla ama sanki Hashirama bunları üst üste koyacakmış gibi geliyor bana.

İkinci net Narutodur.

üçüncü ise Sandaime.Yanılmıyorsam yine şinobi tanrısı lakabı almış ikinci adam.Konohadaki her jutsuyu yalayıp yutmuş birisi.

Gerisi Tobirama,minato,tsunade ve kakashi diye gider.
Adamı kendi animesinde hokage yapmadılar, neden bahsediyosun sen? :D
Bu kişimato şerefsizinde Naruto nefreti var, adam yarattığı karakterden nefret ediyor, yarattığına pişman olmuş gibi.
Ana karakter olmasına rağmen daima kişimato sapığının manevi evladı olan Saske'nin altında kalacak.

1-Net RS Naruto, KCM1 formunda bile klonları 3. Raikage'yi filan alıyordu. RS formunda Klonları bile diğer Hokageleri alabilir.

2-Net Hashirama.

3- Zirve Hiruzen.

4- Hokage Minato.

5-Tobirama.

6-Tsunade.

7- Kakashi.

Birinciye Hashirama'yı koymak biraz romantiklik oluyor benim gözümde.

Hashirama Sasuke'nin son haline ne yapabilir? God of shinobi diyorsunuz tamam eyvallahta, Hagoromo ninjutsunun yaratıcısı ve Rinnegan'ı sasukeye özel vermişti.Sasukeyle Naruto Ay kadar büyük Chibaku Tensei yapıyor. Hashirama'nın böyle feati var mı?

Sadece o da değil. Hashirama'yı haklayan tek rinnegan Madara'dan çok daha azman bir Juubi Madara versiyonunuyla başa baş dövüşüyordu Naruto.

Gerçek beden ile edo hali arasındaki farkı Madara net göstermiş diyordum ama görmeyen var demek ki.
http://mangalife.us/read-online/Naruto-chapter-620-page-10.html

Burada Tobirama "Bizi neredeyse tam gücümüzde getirmişsin." diyor.

1-Hashirama Juubito için "Kabullenmek istemiyorum ama benden bile güçlü oldu diyor."

2-Juubito ile BSM Naruto gayet dövüşebiliyor, ki bu Hashirama'nın gücüne yakın bir Naruto versiyonu...

3-RS Naruto Juubito'dan çok daha güçlü olan bir Juubi Jinchuuriki olan Madara'nın Limbo klonlarını sezip paketliyor, ana bedenini metrelerce sürüklüyor.

4- Naruto Hashirama'dan çok daha güçlü olan Kaguya ile tek başına baş edebiliyor Sasuke yanında yokken.

Fark ortada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık