Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hokage Sıralaması

Çapı yetse kendine güvense işte bunlar olmazdı.
Bilmem öyledir belki de. Raikage gibi bir yaratık bile "Onun birisine yenileceğini hayal dahi edemezdim." diyor, diğerleri de acayip övdü seri boyunca. Boşuna değildir galiba ha? Sonra herkesi mal eden Obito'yu bile kısa sürede tek başına mal edebilmiş birisinden bahsediyoruz. Adam çok güçlüydü bana kalırsa.

Kyubi ile zaten dandik canavar aynı şeydi değil mi? Shanks olayı belirsiz ama Minato nun dövüşü her şeyi ortada.
Bir kage genjutsu altına alınmış dengesiz ve akılsız bir canavarı mühürleyebilmek için kendini öldürmez, Kakashi bile orada ölmeden mühürlerdi kuramayı.
Minato orda ölmeseydi Narutoyu kim ''pis canavar git lan bu köyden'' diye tekmeleyecekti?
Seri başlasın diye harcandı adam bu kadar basit.

Bir kage genjutsu altına alınmış dengesiz ve akılsız bir canavarı mühürleyebilmek için kendini öldürmez, Kakashi bile orada ölmeden mühürlerdi kuramayı.
Minato orda ölmeseydi Narutoyu kim ''pis canavar git lan bu köyden'' diye tekmeleyecekti?
Seri başlasın diye harcandı adam bu kadar basit.
Adam seriyi kurgularken Minato için onu layık görmüş, sen nereyi kabul etmiyorsun? Nasıl bir mantık bu? Her karakter de ana karakter için harcanmıyor mu? Hashirama'nın için böyle bir rol biçmiyor. 3 . Raigake biju ile dönüşebilen bir adam olarak tanıtılıyor. Herkesin yeteneği aynı olacak diyr bir şey yok. Uygunluk meselesi.

Benim gözümde en kral hokage birincisidir. Köyü kurmuş, Madara'yı defalarca madara etmiş kral bir adam kendisi. Ardından da üçüncü hokage gelir. Naruto ile ilgilenmiş, üç tane birbirinden güçlü öğrenci yetiştirmiş, ölmeyi unuttuğu yaşta bile belli bir güç seviyesinde kalabilmiş bir adamdır sandaime. Ardından da Minato üstat gelir elbette. Yaşadığı zamanlarda, halk karizma sözcüğü için Minato kelimesini kullanıyormuş malumunuz. Son sırada ise Tsunade denen boş insan var. Hokage olduğu dönemde köyün, hatta evrenin başına gelmeyen kalmadı. Güç desen yok. Karizma desen yok. İyi bir kalp desen eh belki. Sakura'nın hocasından da bu beklenirdi.

Kişisel sebeplerden dolayı sevmediğim ikinci hokageyi ve günlerini kağıt işi yaparak geçirmiş Kakashi ile Naruto'yu sıralamaya katmadım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık