Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hokage Sıralaması

Minato çöpler için çok güçlü ama üst seviye için yetersiz. Hashirama'nın kuyruklu dağıttığı evrende Kyubi için çaresiz kaldı. 3. Raigake bile Hachibi ile kafa kafaya giriyormuş. Minato üst düzey yıkıcı teknik eksik. Hashi 1, Tobirama 2 olur, Hiruzen çok övüldü 3 o diyorum, Minato yaşasa belki 3 olurdu, çok genç öldü. Tsunade falan derken kage olmanın anlamı kalmadı, hele Kakashi faciasından sonra ele ayağa düştü.

Güç konusunda

Naruto, Hashirama, Minato, Tobirama, Hiruzen, Tsunade Kakashi.

İşe yararlığa gelecek olursak Hashirama tabii ki ilk sırada gelir.

Tobirama uchihalara karşı faşist ve ırkçı şekilde davranıp, köyden nefret etmelerini sağlamıştır, bulduğu jutsularla köye yararlı olsa da edo tensei gibi şinobi dünyasına zarar veren büyük bir jutsu bulmuştur, kısacası yarardan çok zararı olmuştur.

Hiruzen köye en çok zararı dokunan kişidir benim için, Tobirama gibi o da uchihalara zulüm etmeye devam etmiştir, adamlar haklarını aramak istediklerinde uchihaları harcamıştır.
Ve ayrıyetten Danzo gibi bir şerefsizin kendi oluşumunu kurup istediği gibi ülkede at koşturmasına izin vermiştir, Danzo yüzünden yitip giden bir çok hayatın sorumlusudur.

Minato çok kısa süreli hokagelik yaptığı için pek bir icraati olmadı, ama eğer yaşasaydı uchiha katliamına müsade etmeyeceğini söyledi, köy için kendini şerefli bir şekilde feda etti.

Tsunade pek icraati olmadı, ama köye zarar da vermedi, adam gibi yönetti.

Kakashi: Hashirama'dan sonra bu adam gelir, çok kritik bir dönemde hokagelik yaptı, köylerin birleşme sürecinde çok kritik bir rol oynayarak barışın gelmesine vesile oldu.

Naruto pek bişey yapmıyormuş gibi gözüksede barış dönemindeki ilişkileri çok iyi sürdürüyor.

Kısacası Hashirama, Kakashi, Minato, Naruto, Tsunade, Tobirama, Hiruzen.
Böyle düşünüyorum şahsen.

Minato çöpler için çok güçlü ama üst seviye için yetersiz. Hashirama'nın kuyruklu dağıttığı evrende Kyubi için çaresiz kaldı. 3. Raigake bile Hachibi ile kafa kafaya giriyormuş. Minato üst düzey yıkıcı teknik eksik. Hashi 1, Tobirama 2 olur, Hiruzen çok övüldü 3 o diyorum, Minato yaşasa belki 3 olurdu, çok genç öldü. Tsunade falan derken kage olmanın anlamı kalmadı, hele Kakashi faciasından sonra ele ayağa düştü.
Minato bilerek kendisini feda etti. Sırf Kyuubi'nin çakrasının yarısını o garip jutsu ile alabilmek için. Hatta Kushina kızıyordu ölmek zorunda değilsin diye. Daha geçen hafta izledim o bölümleri. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık