Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hisoka-Feitan vs Meruem

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    112
Buı animeyi izlemedim, devam ediyormu ve bu meruemi yenen oldu mu? Merak ettim. Araştırdım ama pekte bilgi bulamadım.

Buı animeyi izlemedim, devam ediyormu ve bu meruemi yenen oldu mu? Merak ettim. Araştırdım ama pekte bilgi bulamadım.
Araştırma bence spoiler da yememeye çalış izle animesi su gibi akıyor. Güzel bir final de yapıyor. Mangası ara verdi sağlıklı ilerlemiyor ama devam edecek 29 Ocak gibi sanırım.

Kesinlikle izlemelisin.

Yalnız şunu baştan belirteyim; HunterxHunter'daki dövüşlerden sonra E. Oda'ya çok söversin; ulan millet ne dövüş çiziyor E. Oda senin allah kahretmesin falan diye başlarsın...

Kesinlikle izlemelisin.

Yalnız şunu baştan belirteyim; HunterxHunter'daki dövüşlerden sonra E. Oda'ya çok söversin; ulan millet ne dövüş çiziyor E. Oda senin allah kahretmesin falan diye başlarsın...
Neteroyla olan dövüşüne baktım Dragon ball a benzettim biraz. Hoşuma gitti açıkcası, dövüşleri çokta uzatmıyorlar sanırım. Ben anime izlemeyi daha cok seviyorum aslında, mangaya meraktan başlamıştım one piece de :) İzlemeye karar verdim ama Bleach ve Narutonun boşlugunu doldurmaz diye hissediyorum :)

Neteroyla olan dövüşüne baktım Dragon ball a benzettim biraz. Hoşuma gitti açıkcası, dövüşleri çokta uzatmıyorlar sanırım. Ben anime izlemeyi daha cok seviyorum aslında, mangaya meraktan başlamıştım one piece de :) İzlemeye karar verdim ama Bleach ve Narutonun boşlugunu doldurmaz diye hissediyorum :)
Naruto da ki zeka temalı dövüşlerden de bol bol var HxH de. Naruto boşluğunu çok rahat doldurur :D Güç seviyeleri en dengeli ve oturmuş seridir bana göre.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık