Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hisoka-Feitan vs Meruem

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    112
Onu da düşündüm ama direkt yönlendirilmesi falan ile olur anca. Karşılığında da mesela ölüm dese Killua kandırabilir de daha büyük sonuçları göze alabilirler mi bilemedim. Bu halde Killua-Nanika işbirliği söz konusu olabilir.

He tabi bi de Nanika her konuda mutlak söz sahibi olur mu, gücünün sınırı var mı, karıncalarla mesela aynı yerden köken alıyorsa işler mi gibi sorulara da cevap bulmak lazım.

2016'da
Meruem vs hayalet takımı olsa yine Meruem alır :D
demişim ve arttırıyorum. Meruem sadece saf güçlü bir karakter değildi. Aynı zamanda zeka bakımından da seride zirveydi. Başta Komugi'ye 144 hamle sonrasını hesaplamış diye şaşıran Meruem kısa sürede o seviyeninde üzerine çıktı. Tabi Komugi o alanda yetenek uyandırdığı için yenilmez gibi bir şey oldu onu saymayalım. Netero ile dövüşü sırasında Netero'nun her hamle ve hamle kombinasyonuna, 100 saldırısından hangisi ile karşılık verdiğini ezberledi sonrada açıklarını ve ilerideki hamleleri hesaplayarak "sonraki hamlemde sağ kolunu alacağım" demişti. Daha sonra bacağı içinde yaptı. Netero'nun yapacağı yüzlerce hamleyi tahmin edip yüzlerce hamle sonra yakaladığı açıkla kol koparmak. Bunu seride insan zekasıyla yapabilecek bir karakter yok bence. Dolayısı ile hayalet takımı vs Meruem olsa oyum yine Meruem'e. Meruem hem güç hem zeka hem potansiyel bakımından serinin zirve nokrasıdır bana göre. Pitou ve Netero'yu da yemiş olsa evrene tek atardı herhalde.

Son düzenleme:
Feitan tek yemezse belki yaralar Meruem'i. Öteki türlü tüm takım gelse fark etmez. En güçlü bilinen nen kullanıcısı sadece pratikti Meruem için.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık