Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hisoka-Feitan vs Meruem

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    112

Aizen

@Aizen
Sıcaklığına bağlı misal Youpi lav üzerinde yürüyebiliyordu.
Meruem'e bu saldırı zarar verecek olsa bile Feitan göz açıp kapayıncaya kadar kellesini kaybeder.

Zaten asıl olay darbe alır mı değil Feitan ve Hisoka'nın Meruem'i gördüğü gibi tek yiyeceği.
Netero'nun ses hızındaki yumruklarıyla aşık atabilen birinden bahsediyoruz.
Pitou bile farkedemedi yavaş kaldı.

O konuda bende hemfikirim seninle. Meruemin dengi değiller. O Rising Sun'u açana kadar ölmüş olur zaten.
Uygun şartlarda tekniği en üst mertebesine taşısa muhtemelen Merueme işler diye düşündüm ben.
İşlememesi için neden yok çünkü. Rising Sun'un dereceleri olduğunu hatırlıyorum.
Hatta çoğu forumda en yıkıcı saldırı olarak geçiyor.

Meruemden sonra bir insan olarak bana göre zirve Netero da idi. Ve Netero bir başkan olarak kimin ne kadar güçlü olduğunun farkındaydı diye düşünüyorum...
Netero; kim olursa olsun Meruem'den daha güçlü olamayacağını anladı ve Meruemin sırf düşünce sistemi bile bütün nen kullanıcılarını alt etmeye yeteceğini düşünüyordu. Bu yüzden zehirledi.
Dolayısı ile değil hisoka Feitan ikilisi örümcek takımı gelse yine bir şey yapamaz. Netero Örümcek takımı ile de dövüştü az buçuk ve onlarında güçlerinin farkında idi. En azından liderlerinin gücünü biliyordu tamam yardım aldı ama iyi kötü güçlerini bildiğine eminim. Buna rağmen meruem karşısında kimsenin kazanamayacağını düşündüğü için zehirledi...
Ek olarak: Eğer Netero gibi birisi Güç ve Hızda kaybettiyse kimse kazanamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık