Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Korsanları'nın Seri Sonunda Geleceği Seviye

Luffy:KK olcak zaten en güçlü.
Zoro:yonkou seviyesinin üstünde olur.
Sanjj:yonkou seviyesi gibi felan olur amiral üstü
Usopp(eğer ölmezse) ve franky:amiral seviyesine yaklaşır.
Namj,chopper,robin ve brook:koramiral alır.Brook zorlanmadan koramiral alabilir.

1)Jinbei icin degil Law ile Luffy ittifak kurmaz.
2)Law Jinbeiden,Doftan yedigi gibi dayak yemez.
3)Luffy Jinbei ile g4 acmadan dovusebilir.
4)Dof bir amirallden tek yemez.

Vs.Bunlar benim dusuncem
4. madde hariç hepsine katılıyorum.

Dof'un tek yiyeceğini savunmuyorum aslında ama Akainu bizim forumdaki düşüncenin aksine serideki en güçlü karakterlerden birisi. Muhtemelen Dof'u paramparça eder.

Ama Aokiji vs Dof'u tekleyemez bence de.

1)Jinbei icin degil Law ile Luffy ittifak kurmaz.
2)Law Jinbeiden,Doftan yedigi gibi dayak yemez.
3)Luffy Jinbei ile g4 acmadan dovusebilir.
4)Dof bir amirallden tek yemez.

Vs.Bunlar benim dusuncem
Bunlar senin düşüncen, Jimbei bi Amiral'den tek yemedi Luffy'i koruyordu orada kaldı ki o Amiral dediğin adamın karşısında Dof'un da şansı yok. Jimbei tabiki de Dof ile aynı güçte değil yenemez Dof'u fakat öyle ahım şahım güç farkı yok aralarında bunu anlayabilirsin ikisinin sahnelerinden.

4. madde hariç hepsine katılıyorum.

Dof'un tek yiyeceğini savunmuyorum aslında ama Akainu bizim forumdaki düşüncenin aksine serideki en güçlü karakterlerden birisi. Muhtemelen Dof'u paramparça eder.

Ama Aokiji vs Dof'u tekleyemez bence de.
Evet,Sakazuki uc bir örnek oldu ama Kizaru ve Aokijide,Jinbeiyi o hale sokabilir.

Bunlar senin düşüncen, Jimbei bi Amiral'den tek yemedi Luffy'i koruyordu orada kaldı ki o Amiral dediğin adamın karşısında Dof'un da şansı yok. Jimbei tabiki de Dof ile aynı güçte değil yenemez Dof'u fakat öyle ahım şahım güç farkı yok aralarında bunu anlayabilirsin ikisinin sahnelerinden.
Bana göre Jinbei,Law seviyesinde bir adam,Lawi da,Dof karsisinda gorduk.Dof bir amirali yenemez ama kapisabilir.

Jinbei dayanıklılık olarak Dof'la minimum aynıdır diye düşünüyorum. Diğer etkenlerde dofy'yi önde görüyorum. Seri sonunda Jinbei'nin tayfada zoro ve sanjiden sonra geleceğini düşünüyorum. seviye olarak da yaşayan en güçlü balıkadam korsanı olacağını yonkou 1. adam seviyesinde seriyi tamamlar diye ümit ederim efenim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık