Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Korsanları'nın Seri Sonunda Geleceği Seviye

E. Oda bunun yolunu yapmaya başladı bile. Luffy'i erkenden Big Mom ve adamlarıyla karşı karşıya getirmesi, Big Mom'um bölgesine giderken yanında Nami, Chopper ve Brook'u alması, (dövüşmekten kaçmayan isimler Robin, Franky ve Zoro yok, Usopp istisna ama Usopp ne kadar korkak olursa olsun adam muazzam bir keskin nişancı)

Nami'nin beklenilenden daha çok gelişeceğine inanıyorum. Havayı bu kadar iyi tahmin edebilmesinin arkasında gerçekten çok çok iyi bir Gözlem Hakisi çıkacaktır.

Chopper, biraz zorlu düşmanlarla kapışmaya başladıktan sonra arkası gelecektir. Tayfada yaşı en küçük olan kişi olarak ve Sounen karakteri olduğu için daha çok peluş görevi görüyor gibi tayfada :D Ama o devasa boyutu ve kungu fu noktasıyla daha da iyi iş çıkartacak hale gelecektir.

Brook ise zaten şuan One Piece tarihinin en troll karakteri olma yolunda hızla ilerliyor. Big Mom arcının kesinlikle yıldızı. Hani Wano'ya gittiklerinde "ben biraz geri plânda kalayım" dese kimse laf etmez. Hem kitabeyi çaldı, hem Carmel Ana'nın fotoğrafını kırdı ki bunu yaparken tam da en efsanevi şekilde yaptı bunu; "yohohoho!"

Sanji'nin ise gen mevzusundan yürüyeceği bariz ortada.

Carrot tayfaya katılacaktır buna adım kadar eminim. Carrot'un da dövüşmekten kaçmayan bir karakter olduğu ve güçlü olduğu (zira Mink ırkından) gün gibi ortada. Elektrik üretebilmesi ise bir avantaj.

Bunun dışında Zoro'dan bir kral hakisi gelir mi bilinmez. Ama ben geleceğine inanıyorum. Ya da E. Oda, kral hakisinin tayfada Luffy'e özel kalmasını isteyebilir; bu nedenle Zoro'dan çok çok üstün bir silahlanma hakisi görebiliriz.

Luffy bir amiral'e üstünlük kurarak kapışır ama tecrübesizlikten kaybeder.

Sanji ve Zoro bir amirali zorlar ama kaybetmekten kurtulamazlar.

Brook bir amirali trolleyip kaçacak seviyeyi birkaç tık aşar.

Jinbe ve Franky bir amiralden tek yemeyecek düzeye gelirler.

Usopp ve Coppa bir amiralden kaçacak düzeyde bitirirler.

Robin ve Nami bir amiralin olduğu yere fanservis oldukları için yaklaşmamaları gerektiğini anlayacak ve kaçacak düzeye gelirler.

RoronoaDZoro

Ace doflamingoyu yener deniyor forumda,şuraya bakıyorum ace ile berabere kalan jinbei için suşi olur deniyor :oleyo2:

Dostum tarihleri tam bilemiyeceğim ama seride yaşını almiş karakterler genellikle zirvesine ulaşmış oluyor. Ace denize yeni açılmıştı Jinbenin o haline ne kadar çaylak denilebilir bilemiyorum.
Denilemez zaten. Jinbei şimdi 46 yaşında. O dövüş ise en fazla 3-4 yıl önce yaşandı. Yani hala 40 küsür yaşında olmuş oluyor. Böyle bir adama çaylak demeye yürek dayanmaz. :/

Aslında ortada gerçekten böyle verilerle tartışabileceğimiz bir şey yok.

Yani E. Oda ne derse o olur :)

Şöyle düşünün;

Mihawk ile Shanks yıllarca düello yapıyor.

Mihawk dünyanın en iyi kılıç ustası ünvanına sahip oluyor.

Zoro, Mihawk'ı geçecekse; Shanks'ı da düello da alabilmesi gerekir.

Yani serinin sonunda Zoro > Shanks olması gerekiyor?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık