Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Korsanları'nın Seri Sonunda Geleceği Seviye

Brook vs Momonga konusunu okurken aklıma geldi. Brook seri sonu Vistayı geçebilir mi acaba? Jinbei'yi sayarsak Brook 5. Adam. Mantıken korsanlar kralı tayfasının 5. Adamının herhangi bir yonkou tayfasının 5. Adamından güçlü olması gerekiyor. Bence seri sonu Brook en az Vista seviyesinde olur :/

Brook vs Momonga konusunu okurken aklıma geldi. Brook seri sonu Vistayı geçebilir mi acaba? Jinbei'yi sayarsak Brook 5. Adam. Mantıken korsanlar kralı tayfasının 5. Adamının herhangi bir yonkou tayfasının 5. Adamından güçlü olması gerekiyor. Bence seri sonu Brook en az Vista seviyesinde olur :/
Filo var artik.Cavendish falan olur ilerde 4 veya 5. Adam.

Cp0Lucci

Luffy Kk seviyesi zaten ( Roger ı da geçeceğini düşünüyorum )
Zoro = Yonkou seviyesi ( En azından Big Mom'dan daha güçlü olur)
Sanji = Amiral seviyesi ( Marco'dan güçlü olacaktır )
Jinbei = Zaten epey güçlü birisi ama tayfaya katılacaksa o da güçlenecektir bence, bu yüzden Jack'ten daha güçlü olacaktır
Franky = Üst seviye Schibukai ( Kuma'dan güçlü olacağını düşünüyorum )
Brook = Vista seviyesini aşar
Robin = Smoothie'den güçlü olacaktır en az
Chopper = Nekomamushi'den güçlü olacaktır
Nami = Hancock seviyesini aşar , güçlü bir schibukai seviyesine ulaşır, belki clima tact ile devasa Fırtınalar bile oluşturabilir
Ussop = Babasını nişancılık konusunda aşar, Van Auger'ı yenecek adamdır kendisi, iyi işler bekliyorum bundanda

Aşağı yukarı böyle tam bir KK tayfası olurlar :good:

As tayfadan olmayan adamlar bizim as tayfadan güçlü olmaz bence seri sonunda, serinin mantığına aykırı diye düşünüyorum bu

Jinbei = Zaten epey güçlü birisi ama tayfaya katılacaksa o da güçlenecektir bence, bu yüzden Jack'ten daha güçlü olacaktır
Nami = Hancock seviyesini aşar , güçlü bir schibukai seviyesine ulaşır, belki clima tact ile devasa Fırtınalar bile oluşturabilir
Ussop = Babasını nişancılık konusunda aşar, Van Auger'ı yenecek adamdır kendisi, iyi işler bekliyorum bundanda

As tayfadan olmayan adamlar bizim as tayfadan güçlü olmaz bence seri sonunda, serinin mantığına aykırı diye düşünüyorum bu
Sanji'de Yonkou seviyesinde olur Monster Trio olarakdan

Büyük ihtimalle karasakal tayfasıyla mugiwara tayfası arasında birebir eşleşme olacak. Enies Lobbyde ki gibi. Bence Brook falan güçlü olmazsa olmaz o işler.

Robin chopper ve Nami fazla olmuş sanki. Smoothy dediğimiz Yonkou'nun ikinci adamı. Korsanlar krali tayfasının gucsuzlerinden bile olsa o kadar güçlü olmamalı. Nami için o dediklerin yine baya zor bence. Hancock baya üç haki kullanabilen baya güçlü bir dövüşçü. Nami onu aşamaz bana göre. Chopper nekoyu aşarsa yine yonkou üçüncü adamını aşacak seviyeye gelir. Bence bu da çok fazla. Zaten Luffy'nin yanında dünya kadar müttefik olacak. Ana tayfanın bu kadar da güçlü olmasına gerek yok bence.

Luffy, Garp ayarı olur.
Zoro ve Sanji amirallerle aşık atacak düzeye gelir ama öyle büyük bir üstünlük durumu olmaz. Sakazuki'yi de geçemezler.
Jinbei aynı kalır.
Franky Jozu ayarı olur.
Brook Vista ayarı olur.
Robin aynı kalır fazla değişmez.
Nami çöp kalır.
Ussop babası gibi olur.

Cp0Lucci

Büyük ihtimalle karasakal tayfasıyla mugiwara tayfası arasında birebir eşleşme olacak. Enies Lobbyde ki gibi. Bence Brook falan güçlü olmazsa olmaz o işler.

Robin chopper ve Nami fazla olmuş sanki. Smoothy dediğimiz Yonkou'nun ikinci adamı. Korsanlar krali tayfasının gucsuzlerinden bile olsa o kadar güçlü olmamalı. Nami için o dediklerin yine baya zor bence. Hancock baya üç haki kullanabilen baya güçlü bir dövüşçü. Nami onu aşamaz bana göre. Chopper nekoyu aşarsa yine yonkou üçüncü adamını aşacak seviyeye gelir. Bence bu da çok fazla. Zaten Luffy'nin yanında dünya kadar müttefik olacak. Ana tayfanın bu kadar da güçlü olmasına gerek yok bence.
Smoothie'yi bu arc Reiju+Nami indirecek bence, çok abartılacağını düşünmüyorum, hep şu Cracker'in yeteneği karıştırıyor sizin kafaları, yoksa alakasız yani Smoothie'nin şuanki Luffy'den falan güçlü olması. Reiju için bile '' Baş belası '' diyen bir kadını aşacaktır Robin seri sonunda :good:

Chopper, monster formda bir haki açsın bak ne dehşet oluyor. 2 yıl önce bile Sentemaoru gibi elit bir koramiral tırsmıştı Chopper'dan ve Chopper o dönem kontrol edemiyordu. Chopper hakili bir şekilde çok işler yapar diye düşünüyorum ben. Nami olayına gelincede fiziksel olarak çok ileri seviye olmasada 2 sene önce bile Kalifa gibi fiziksel güçte belli seviyenin üstünde ( Süperinsan gücündeki ) birinin saldırılarına az çok dayanmıştı. Sırf fiziksel savaş vermiyor diye güçsüz olarak bakılmaz bence. Clima tact ın ve Nami nin ilüzyonlarının sınırını bilmiyoruz sonuçta

Luffy, Roger gücünde olur.
Sanji, zorlanarak Amiral alır.
Zoro, zorlanarak Amiral alır.
Jinbei, Amirale yakın olur.
Franky, Jozu'ya yakın olur.
Robin, üst düzey Koramiral.
Brook, üst düzey Koramiral.
Nami, üst düzey Koramiral.
Chopper, üst düzey Koramiral.
Usopp, üst düzey Koramiral.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık