Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Filosu ve Tayfası Arasındaki Güç Dengesi

Arkadaşlar farkettiniz mi bilmiyorum ama filo sayesinde her ırktan adamımız oldu.
-Blue Gilly=Uzun bacak kabilesi
-İdeo=Uzun kol kabilesi
-Hajrudin=Dev
-Leo=Cüce

Eksikler
-Balık adam (Jinbei)
-Snake Necks :/
-Mink
Snake neck ne oluyor tam olarak? Google görsellere snake neck one piece diye arattım alakasız ama hoş sonuçlar çıktı ortaya :D

Pekoms reyiz artık bizden yahu :/
Filoya veya tayfaya girer yani? :/ Umarım girer.

Yalnız Franky, General Franky olarak Baby 5'a çok zarar verememişti Silah kadın olduğu için. :/

Snake neck ne oluyor tam olarak? Google görsellere snake neck one piece diye arattım alakasız ama hoş sonuçlar çıktı ortaya :D
Biz de bilmiyoruz. İsminden gidersek uzun boyunlu olacaklardır. Fakat sanırım hiç böyle birisini görmedik. Hatırladığın var mı?
Köle listesinde ırk olarak isimleri geçti sadece.

Filoya veya tayfaya girer yani? :/ Umarım girer.

Yalnız Franky, General Franky olarak Baby 5'a çok zarar verememişti Silah kadın olduğu için. :/

Biz de bilmiyoruz. İsminden gidersek uzun boyunlu olacaklardır. Fakat sanırım hiç böyle birisini görmedik. Hatırladığın var mı?
Köle listesinde ırk olarak isimleri geçti sadece.
Moria belki bilemedim şimdi.

Birde listeye lawı almayın bence o ne filodan ne tayfadan sonuçta.

Konuyla alakasız ve elbet bi tartışmada geçmiştir ama sen atınca farkettim. Bu Gambia'nın kolundaki işaretler Jack'in adamları(gifters)ndaki gibiymiş o_O

Millet Saiyi Franky ve Sanjiden üstün görüyor ya ne dim Luffy in hakisiz şeytan meyvesiz vuruşuna tek giden adam lan bu ne içip geldiniz.

Luffy Zoro Sanji Franky Cavendish Robin Bartolomeo Sai Hajrudin ve diğerleri ( Yonkou arcına gelince bizim tayfadakilerin nerdeyse hepsi burdaki bütün elemanları alır 1 ya da 2 istisna hariç )

Sıralama ne olur pek bir şey diyemem ama Oda tayfadakileri ezmeyecek şekilde güçlü gösterecektir filodaki elemanları.Büyük ihtimal Barto-Cavendish-Sai üçlüsü dışındakiler tayfadakilerle kıyaslanmaz bile.Zaten büyük savaş dışında pek bir görevleri olmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık