Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Filosu ve Tayfası Arasındaki Güç Dengesi

Franky'yi salla hacı.Bütün tayfayı itin bi tarafına sokmuşsun :D Sanji'yi de öldürsen daha iyiydi :/
Robin mesela hajrudin ile falan kıyas yapılamaz, sizin yanlışınız var. Kaç tonu havaya uçuruyor o dev, Robin veya Diğerlerinin şansı dahi yok.
Cavendish'e gelince hem kaptan hem yeni dünyada takılan birisi. Law veya o civarda çıkmama şansı yok. Barto ise, savunmasını gördün kim aşacak, kral yumruğu geçemiyor. Sai'yi demeye gerek yok, kimin torunu olduğu belli. Dedesi meyvesiz haki ile yardırmış 500 milyon ödül almış. Potansiyelse onda olmayacakta kimde olacak.:/
@twei ben sizin kadar ince düşünmüyorum.:/ Tayfayı gördük Bege karşısında.:/

Robin mesela hajrudin ile falan kıyas yapılamaz, sizin yanlışınız var. Kaç tonu havaya uçuruyor o dev, Robin veya Diğerlerinin şansı dahi yok.
Cavendish'e gelince hem kaptan hem yeni dünyada takılan birisi. Law veya o civarda çıkmama şansı yok. Barto ise, savunmasını gördün kim aşacak, kral yumruğu geçemiyor. Sai'yi demeye gerek yok, kimin torunu olduğu belli. Dedesi meyvesiz haki ile yardırmış 500 milyon ödül almış. Potansiyelse onda olmayacakta kimde olacak.:/
Peki. Görülecek bişey varmış gibi :/

Allah'ını seven editleyip alıntılamasın la.

Tonlar falan gözünüzü korkutmasın yav.Robin de dev bacakları ile bunu başarabilridi bence.Çakardı rövaşatayı.Luffy'nin 4.güçlüsü mü Dof'un en dandik adamı mı? :/ Robin -Franky acımazdı tontona.

Hele Sai Sanji'ye rakip bile olamaz.Keza Cavendish'te..Sanji'nin tekmesi fazla baharatlı gelir onlara.Bartolomeonun bariyeri ise kırılmaz değil ya . :/
Abdullah ve Jeet' te ne gördün peki. :/

Peki. Görülecek bişey varmış gibi :/

Allah'ını seven editleyip alıntılamasın la.
Flood olmasın diye yaptıydım.
Hadi Bege'yi es geçelim. Hajrudin'i tayfaya da kim nasıl alacak? Adam kaç ton basıyor. Kimse ama Robin, Nami > hajrudin derse ses etmez, daha doğrusu düşünmez. Hajrudin kim oluyor?

İşi Zoro'ya getirmeye gerek yok. Sonra hep başka şeyler konuşuluyor ama Roger'ı aşacak Lufy falan Zoro, Ray'i aşmayacak mı? Lufy 2 yıl eğitim aldı, güçsüz olmak için mi deniyor? Luffy, Roger seviyesine ulaşınca bir köşede oturup Sanji ve Zoro'yu mu bekleyecek? 11 Nova hepsi amiral veya üstü mü olacak? Zoro eğitim yapmadı mı? Ne ara güçlenecek? Başka sorum yok.:)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık