Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Harry Potter Genel Başlığı

Okudum. Bazıları abartılı olmuş. Özellikle bazı tarihler. Kadın o kadar derin düşünmemiş demek ki. Ama bazılarında daha dikkatli olmalıydı.
Tarihler bence saçmalık.Bu dünyada geçmiyor ki büyücülerin olduğu alternatif evrende geçiyor yaratıklar falan.1 Eylül Pazartesi dışındaki tespitler saçma bence.En büyük hata da şu asa çarpışmasında çıkan hayaletler olmuş.Onu iyi yakalamışlar okurken doğum tarihini yazıp bakmışlar herhalde . :)

Tarihler bence saçmalık.Bu dünyada geçmiyor ki büyücülerin olduğu alternatif evrende geçiyor yaratıklar falan.1 Eylül Pazartesi dışındaki tespitler saçma bence.En büyük hata da şu asa çarpışmasında çıkan hayaletler olmuş.Onu iyi yakalamışlar okurken doğum tarihini yazıp bakmışlar herhalde . :)
Aynen öyle.

Ama o durum 7. kitapta tam belli oluyor diye biliyordum. Hoş 1. kitapta da Voldemort ibretlik haldeyken annesi ve babasından bahsediyor. Ama büyük bir hata tabii.

Ciddiye alma konusu dersen hepsini ciddiye almamam lazim :). Sadece merak ettim. Aşıri guclu bir varlik olanarak lanse ediliyor farkli yerlerde. Merlinin durumu gibi bir muamma var ortada.
Credence belli değil benim bildiğim.Ama güçlü olacağı kesin bence.Bunun dışında arkadaşın dediği gibi takma bu seriyi. Değmez.

Azkaban’dan sonra izlemediğim bir film serisine sahip.Çocuklar büyüyünce sempatilerini yitirdiler bence o yüzden izlemedim

İlk filmde öğrendikleri sihir ile en tehlikeli büyücüleri durdurmaya çalışan bir grup okullu gencin hikayesi.

Nostalji yapmayi severim.Film,dizi,kitap vs ne olursa vakit bulduğumda tekrar izlemek ,okumak ayri bi keyif verir.Eskiden okuduğum çok güzel bir Harry Potter hayran hikayesi vardi.Aradim , taradım yok bulamadım.Biraz zorlama olacak ama belki hatirlayan çıkar.

Hortkulukavcisi isimli bir sitede hayran hikayeleri bölümünde yanlis hatırlamıyorsam adi "Ruhlarin Dansı " olan oldukça sürükleyici bir hayran hikayesi vardi.Hikayenin o kadar güzel karakterleri , kurgusu ve derinliği vardi ki tülün ötesinden tutun da sihirin ortaya cikisina kadar pek çok konuyu başarılı bir şekilde işlemişti.

Tabii site kapanınca hikaye de güme gitti.Belki burada hatırlayan çıkar diye bi paylaşmak istedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık