Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangi Efsanenin Reenkarnasyonu Olmak İsterdin?

Hangi Efsanenin Reenkarnasyonu Olmak İsterdin?

• Kullanılan toplam oy
    67
Onlar efsane demedi ki Oden için.
Efsane denmesi gerekmiyor zaten. Serideki ağırlığına, etkisine, gücüne vs. bakacaksın. Efsane kelimesi burada bir filtre. Yoksa ölmüş her karakteri yazabilirsin. O zaman da konu biraz kötü olurdu bence. Böyle daha iyi. Dediğim gibi, bir tek Fisher Tiger eklenebilirdi. Başka da aklıma kimse gelmiyor.

WB hiçbir zaman kılıç ustası olarak görülmedi.
Joy Boy'un ne olduğu belli değil. Belki de Lastik Meyvesi kullanıcısı.
Roger daha yeni yeni kılıç ustası/kullanıcısı olarak görülmeye başlandı.
Xebec sadece silüet olarak göründü. Tam net değil o da.

Ayrıca seride ölmüş olan ve bildiğimiz, şu adamlardan büyük kimse yok. Şu isimlerin yazılmasından daha mantıklı bir şey yok. Şu başlığın altına kim yazılacaktı başka? Belki bir ihtimal Fisher Tiger yazılabilirdi. Başka da kimse gelmiyor aklıma.
Teşhisinizi koydum: kılıç alerjisi. :D
Hahaha kılıç alerjisi iyiymiş kanka yerinde teşhis olmuş. O değilde asıl bir numaralı kılıç sevdalısı Oda’nın kendisiymiş :D

Sanji'yi gömmeye çalışmak yeşillik severlerin en sevdiği aktivite galiba. Komik oluyor orası ayrı.
Benim için Aktivite haline geldi doğru. Ve Zira bu aralar arada sırf eğlencesine laf sokuyorum yani keyfimden. He hakediyor mu Sanji dersen; evet hakediyor.
Haki, meyve, kılıç. Bunlar her karakterde olabilecek şeyler. Gereksiz muhabbet be. :D
Aynen öyle. Hele bir de adamın serisinin korsan serisi ve adamın Japon olduğu gerçeği ile daha da olması normal ama işte bitmiyor bu muhabbet biteceğini de sanmıyorum :D

Diğer karakterlerin Odene hayran olması dışında, hem saflıkta hemde kıvırtmakta da efsane kendisi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık