Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangi Efsanenin Reenkarnasyonu Olmak İsterdin?

Hangi Efsanenin Reenkarnasyonu Olmak İsterdin?

• Kullanılan toplam oy
    67
Öncelikle konunun buram buram kılıç koktuğu söyleniyor. Bu ankette ki isimlerden daha efsane ya da bu isimler kadar büyük ve efsane isim söyler misiniz? Ama ölmüş olsun.

Sonra algı amaçlı açılmadı konu. Yani ben bir tarafımdan uydurmadım bu olayı. Kaç gündür konuşuluyor. Sorunu olan varsa Oda’ya yazsın.

Öncelikle konunun buram buram kılıç koktuğu söyleniyor. Bu ankette ki isimlerden daha efsane ya da bu isimler kadar büyük ve efsane isim söyler misiniz? Ama ölmüş olsun.

Sonra algı amaçlı açılmadı konu. Yani ben bir tarafımdan uydurmadım bu olayı. Kaç gündür konuşuluyor. Sorunu olan varsa Oda’ya yazsın.
Hiluluk, Calgara, Noland, Bellemere falan Ryuma, Joyboy, Xebec ve Oden'i neyse exlaqımız bozulmasın.... Ha efsaneden kastın güj ise bir şey diyemem. Ama kaliteli işçilik diyorsan göründüğü kadarıyla maalesef........

Hiluluk, Calgara, Noland, Bellemere falan Ryuma, Joyboy, Xebec ve Oden'i neyse exlaqımız bozulmasın.... Ha efsaneden kastın güj ise bir şey diyemem. Ama kaliteli işçilik diyorsan göründüğü kadarıyla maalesef........
Efsaneden kastım güç ve yaptığı işler. Gerçekten de bu saydığın isimler anketteki isimlerle yarışabilir mi? Onları eklesem konunun bir anlamı kalmayacaktı. Her şeyi geçtim amacım ne algı ne de kılıçcı doldurmaktı konuya.

Efsaneden kastım güç ve yaptığı işler. Gerçekten de bu saydığın isimler anketteki isimlerle yarışabilir mi? Onları eklesem konunun bir anlamı kalmayacaktı. Her şeyi geçtim amacım ne algı ne de kılıçcı doldurmaktı konuya.
Yaw benimki ufak bir eleştiri zaten. Bana öyle geldiğini düşündüğüm için yazdım.
Konuyu açan sensin. İstersen Usopp'un ölmüş anasını bile koyabilirsin pekala.

WB hiçbir zaman kılıç ustası olarak görülmedi.
Joy Boy'un ne olduğu belli değil. Belki de Lastik Meyvesi kullanıcısı.
Roger daha yeni yeni kılıç ustası/kullanıcısı olarak görülmeye başlandı.
Xebec sadece silüet olarak göründü. Tam net değil o da.

Ayrıca seride ölmüş olan ve bildiğimiz, şu adamlardan büyük kimse yok. Şu isimlerin yazılmasından daha mantıklı bir şey yok. Şu başlığın altına kim yazılacaktı başka? Belki bir ihtimal Fisher Tiger yazılabilirdi. Başka da kimse gelmiyor aklıma.
Teşhisinizi koydum: kılıç alerjisi. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık