Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni
Soydan gelen bir psikopatlık var, kabul :) Buna dayanarak olabilir diyebiliriz ama tek bir örneği yokken de olabilir demek, temeli atılmamış bir binaya kat çıkmaya benziyor :)

İkisinin de genç oldukları bir zamanda Garp bir Wb etmez zaten bana göre.
Bence eder ya.Roger-Garp mevzusunun boş olduğunu hiç sanmıyorum.Bir de Mf'de Garp harekete geçtiğinde denizciler " Elimizdeki en güçlü muhafız harekete geçti." demişti.Sırf buradan bile diğer amirallerden daha üst seviyede olduğu anlaşılıyor zaten. Rayleigh'nin h.haki tanımı ise "Dünyaya nam salmış,etki bırakmış çoğu insanda bu güç vardır." gibi bir şeydi.Garp ise etkinin ağababasını bırakmış. :D (Meyvesiz olduğuna bir kez daha dikkat çekmek isterim. :D )

Chinjao'nun Kral Hakîye sahip olduğu bir evrende Garpta görmedik diye hakî yok demek pek mantıklı olmasa gerek.

Ayrıca sırf görünene göre baksaydık Mihawka en fazla amiral dememiz gerekirdi Shiryu@

O konuyu hiç açma. :cool:
Ben Shiryu'ya hitaben söyledim son cümleyi sen son cümle yokmuş gibi değerlendirebilirsin senin için geçerli değil tabi:D:D

Chinjao balonunu gördükten sonra Garp gözümden düştü şahsen. Wb kadar olmadığını hala savunsam da ihtimal veriyorum. Ama sırf soyu psikopat olduğu için. Normalde başka bir adam için aynı konuyu konuşsaydık hiçbir ibaresi olmadığı için tartışmasını bile yapmazdım. Ama D. olunca düşünüyor insan :)

Biraz önce Wb'nin ölü haldeyken attı yumruğu izledim de........ Garp'ın gençliğini göz önüne getirdiğimde bile Wb'ye denk göremiyorum. Adam delik deşik olmuş, ölüme 5 dakikası var, kalbi tekliyor, öldü ölecek, Marineford'u yardı boydan boya :D Yok abi Wb tam bir hayvanat, öyle böyle değil.

Garp tabi bir amiralden güçlüdür gençliğinde ama Wb'nin iki yumrukta da bir amirali felç ettiğini düşünürsek Garp'ın amiral üstü olması Wb'ye denk olabileceğini göstermez gibime geliyor.
Birde denklikten kastın nedir? Eğer aynı kalibrede olmaksa denktirşer, yani Akainu Aok gibi. Ama birebir eşiti kastediyorsan sanömam

Garp bu adamları arkasında ne Rayleigh gibi bir adamla ne de tümenlerle kovalamış. Tek başına akmış ortamlara ve hala Roger Garp için bunları söyleyebiliyorsa var demek ki birşeyler bu adamda.

Chinjao balonunu gördükten sonra Garp gözümden düştü şahsen. Wb kadar olmadığını hala savunsam da ihtimal veriyorum. Ama sırf soyu psikopat olduğu için. Normalde başka bir adam için aynı konuyu konuşsaydık hiçbir ibaresi olmadığı için tartışmasını bile yapmazdım. Ama D. olunca düşünüyor insan :)

Biraz önce Wb'nin ölü haldeyken attı yumruğu izledim de........ Garp'ın gençliğini göz önüne getirdiğimde bile Wb'ye denk göremiyorum. Adam delik deşik olmuş, ölüme 5 dakikası var, kalbi tekliyor, öldü ölecek, Marineford'u yardı boydan boya :D Yok abi Wb tam bir hayvanat, öyle böyle değil.

Garp tabi bir amiralden güçlüdür gençliğinde ama Wb'nin iki yumrukta da bir amirali felç ettiğini düşünürsek Garp'ın amiral üstü olması Wb'ye denk olabileceğini göstermez gibime geliyor.
Valla hacı benim seriden anladığım kadarıyla magma,buz gibi efsane meyveler olmadığı sürece amiralin üstüne çıkmak imkansız duruyor.Zaten bölümler ilerledikçe ara sıra Garp'ın icraatlarını da göreceğimizi düşünüyorum.Zamanı gelince bu konuyu tekrardan açarız artık. :ehe:

Ben Shiryu'ya hitaben söyledim son cümleyi sen son cümle yokmuş gibi değerlendirebilirsin senin için geçerli değil tabi:D:D
Tamam öyleyse,dört koldan sıkıştırmaya devam edelim onu.:ehe:

Hahahahha, konu hakkında söyleyeceklerimi yazdım zaten. Okumayı da biliyorsan okuyabilirsin. Laf kalabalığı yapsam sana yapmam, üzülme boşuna.
Bu arada merak ettim seni ciddiye alıp tartışıyorlar mı hakikaten? :D Hani Türkçe bilginde pek iyi değil gibi.
De ayrı yazılır. :S

Sence gösterilen bütün haki kullanımının koka şeklinde yapılması gerekmiyormuydu dediğin gibiyse ? Luffy px'e yumruk atarken ve Smoker'ın dumandan olan kolunu tutarken koka kullanmıyor, aynı şekilde Zoro, Sanji, Pekoms, Tashigi koka kullanmadan busoshoku haki kullandılar.

Bence Oda bu işin içinden çıkamam diyip 2 sene sonra koka diye bir şey icat etti, çünkü hakinin kullanılıp kullanılmadığını teyit etmesi çok zor olacaktı, sürekli hakiyi bilen bir adamı etrafta gezdirip ''bunlar haki kullanarak dövüşüyor, bunlar dövüşmüyor'' şeklinde teyit ettirerek uğraşmak zorunda kalacaktı. Zaten bu olay ilk defa Luffy gear3 tekniği yaparken gösterildi, orada gear3'e de haki ekleyebildiğini göstermek istemiş olabilir, acaba gear3'e de haki eklenebiliyor mu ? şeklinde sorular gelmesin kafalar karışmasın diye.

uzun ve bilgilendirici bir konu sanirim daha once okumustum ve yine (neredeyse) hepsini okudum. Tesekkurler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık