Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Hajrudin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 65 65.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 35 35.0%

• Kullanılan toplam oy
    100
2 gün önce Hajrudin vs Vergo ne olur diyorum kendi kendime. 50-60 yıldır kendini eğiten ve dev olmanın verdiği avantajla doğuştan güçlü olan biri bunca zamandır bir Vergo etmiyorsa (ki bence öyle) pek bi potansiyeli olduğu söylenemez. Sahi ne olur Vergo vs Hajrudin?

2 gün önce Hajrudin vs Vergo ne olur diyorum kendi kendime. 50-60 yıldır kendini eğiten ve dev olmanın verdiği avantajla doğuştan güçlü olan biri bunca zamandır bir Vergo etmiyorsa (ki bence öyle) pek bi potansiyeli olduğu söylenemez. Sahi ne olur Vergo vs Hajrudin?
Hajrudin alır tabi ki. Dev olması ona bir dezavantaj getirdiği kadar avantajda sağlar. Vergo niye bu kadar yüceltiliyor anlamadım. Sanji'nin tırnağı bile etmez. Sanji yaşı itibari ile yanında çocuk gibi kalıyor yine de buna rağmen yılların deneyimi olan Vergo'yla neredeyse kafa kafaya kapıştı. Şimdi gelsin Vergo, Sanji'nin karşısına.

Ben Hajrudin kazanır diyorum. Luffy'den yediği yumruğa takılmayın. 10 bin ton ağırlıkla çöken Machvise'yi bütün kemikleri kırılma pahasına kuş kafesine fırlatan biri zayıf değildir.

Bu karakterlerin tek sorunu tecrübesizlikleri. Hajrudin kendisini daha fazla zorlayacak kişilerle sürekli kapışsa potansiyeli sürekli artacak.

Bak mesela Luffy'ye yendiği rakiplerin hiçbirini yenmeyi hak etmiyordu en azından yaşına ve yeteneklerine rağmen bu mümkün değildi ama 17 yaşında Arlong, Lucci, Enel, Moria, Crocodile gibi adamları yendi. Bu arada Pacifistalara dokunamayan Luffy time skip sonrası 19 yaşında tek yumrukla Pacifista alır oldu. Hody Jones, Chinjao, Ceasar, Doflamingo, Cracker, Katakuri.

Hiçbirinden daha iyi değildi ama kendini sürekli rakipleriyle zorlayarak limitlerini parçaladı. Bu biraz vücut geliştirmeye benziyor. İlk zamanlar mesela başlangıç olarak 10 kilo kaldırmaya başlasan 6-7 Gün içinde 15 - 20 kiloyu zorlayabilirsin. Artık 10 kilo sana çok basit gelir. Hajrudin güçlü rakiplerle karşılaştıkça kendini aşacaktır. Ben böyle bir karşılaşmada Hajrudin'in kazanacağına inanıyorum. Hajrudin'in böyle bir mücadelede zorlanacağı kesin ama yenmemesi için hiçbir sebep yok.

Hajrudin'in acaba Mera Mera meyvesini yemesi halinde nasıl bir seviye olacağını kestiremiyorum. Devlere güçlü meyvelerden yedirmek lazım. Mesela çelik meyvesi yese ve vücudu sertleştirebilse nasıl olurdu? Hasır Şapkalar yakında Karasakal tayfasıyla büyük bir mücadeleye girecek orada Sanjuan Wolf var devlerden kat be kat büyük biri. Böyle birine karşı en azından Hajrudin gibi bir devi kullanabilseler çok iyi olur.

Gösterilen hallerine bakarsak Vergo 3-4 tık yukarda gayet, Machvise'yi iman gücüyle powerup alarak yendi ama Vergo başka ligin adamıydı.

Hajrudin, Diamante ve Trebol'un 1 tık altında işte güç olarak.

Yalnız luffy g2+haki ile vergonunda ağzına eder.
Caesar tonla gear2'li hakili saldırı aldı, üstüne hakili g3 yedi, finaldede Grizzly Magnum yedi yinede TAM OLARAK bilincini kaybetmedi. Yani Vergo için daha fazlası gerekiyor :)

Hajrudin'in tek vuruşta yenilmesi olayıda oradaki Hajrudin ile Machvise'yi indiren adam aynı seviyede değil bu bariz, dayanıklılığıda saldırı gücüde epey arttı 10000 tonu ileri uçurarak. Luffy'den yediği yumruğa takılı kalmış çoğu kişi, orada power-up almamıştı henüz.

Yinede Vergo 3-4 tık daha üstte bu arkadaştan, orta zorluk bile zor görünüyor yani, çok zorlanmaz Hajrudin'i indirmede.

Hajrudin alır tabi ki. Dev olması ona bir dezavantaj getirdiği kadar avantajda sağlar. Vergo niye bu kadar yüceltiliyor anlamadım. Sanji'nin tırnağı bile etmez. Sanji yaşı itibari ile yanında çocuk gibi kalıyor yine de buna rağmen yılların deneyimi olan Vergo'yla neredeyse kafa kafaya kapıştı. Şimdi gelsin Vergo, Sanji'nin karşısına.

Ben Hajrudin kazanır diyorum. Luffy'den yediği yumruğa takılmayın. 10 bin ton ağırlıkla çöken Machvise'yi bütün kemikleri kırılma pahasına kuş kafesine fırlatan biri zayıf değildir.

Bu karakterlerin tek sorunu tecrübesizlikleri. Hajrudin kendisini daha fazla zorlayacak kişilerle sürekli kapışsa potansiyeli sürekli artacak.

Bak mesela Luffy'ye yendiği rakiplerin hiçbirini yenmeyi hak etmiyordu en azından yaşına ve yeteneklerine rağmen bu mümkün değildi ama 17 yaşında Arlong, Lucci, Enel, Moria, Crocodile gibi adamları yendi. Bu arada Pacifistalara dokunamayan Luffy time skip sonrası 19 yaşında tek yumrukla Pacifista alır oldu. Hody Jones, Chinjao, Ceasar, Doflamingo, Cracker, Katakuri.

Hiçbirinden daha iyi değildi ama kendini sürekli rakipleriyle zorlayarak limitlerini parçaladı. Bu biraz vücut geliştirmeye benziyor. İlk zamanlar mesela başlangıç olarak 10 kilo kaldırmaya başlasan 6-7 Gün içinde 15 - 20 kiloyu zorlayabilirsin. Artık 10 kilo sana çok basit gelir. Hajrudin güçlü rakiplerle karşılaştıkça kendini aşacaktır. Ben böyle bir karşılaşmada Hajrudin'in kazanacağına inanıyorum. Hajrudin'in böyle bir mücadelede zorlanacağı kesin ama yenmemesi için hiçbir sebep yok.
Yalnız yaş ve gelişme demişsin ve Vergo'nun Sanji'den yaşça büyük olmasına takılmışsın da Hajrudin BM yaşında aşağı yukarı 60 lı yaşlarında ve çocukluğundan beri antrenman yaptığını gördük. Yani 50 senedir diyebiliriz sanırım.
Ayrıca Dresrossa-PH zamanı Sanji Vergo'dan güçlü değildi bu gösterildi fakat buna karşın o zamanlar Sanji'nin Hajrudin'den daha güçlü olduğunu düşünüyorum.
Ve bahsettiğin Machvise dövüşünde de iman gücüyle, kendi güç sınırlarını aşarak yendi. Hani Vego'dan net biçimde güçsüz olduğunu bildiğimiz Machvise...
Vergo'dan güçlü olsa o cüsseyle direkt Pica'nın karşısına çıkıp onu alması gerekirdi.
Gösterilen hallerine bakarsak Vergo 3-4 tık yukarda gayet, Machvise'yi iman gücüyle powerup alarak yendi ama Vergo başka ligin adamıydı.

Hajrudin, Diamante ve Trebol'un 1 tık altında işte güç olarak.
Kesinlikle aynı düşünüyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık