Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Hajrudin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

  • İş görür.

    Kullanılan: 60 62.5%
  • Devede de boy var.

    Kullanılan: 36 37.5%

  • Kullanılan toplam oy
    96

Hajrudin
(Hairudin), Elbaf'ın "yeni jenerasyonu"ndan sayılan bir dev savaşçıdır. Corrida Kolezyumu'nda Mera Mera no Mi için düzenlenen turnuvaya bir gladyatör olarak katılmıştır. Hajrudin daha önce Buggy'nin Korsan Topluluğu'ndaki S-sınıfı bir üyeydi, ancak Dressrosa'daki büyük savaşın ardından Monkey D. Luffy'ye bağlılığını bildirmiş ve Büyük Hasır Şapka Korsan Filosu'nun 6. Tümen Komutanı olmuştur.

Görünümü

Hajrudin kahverengi saçı, sakalı ve bıyığı olan epey kaslı bir devdir. Göz korumalıkları olan altından bir miğfer takar. İki bileğinde de altından yapılmış eldiven benzeri silahlar vardır. Sadece siyah renkte bir iç çamaşırı giyer. İç çamaşırının üzerinde tokası altından yapılmış ve püskülleri olan kahverengi bir kemere sahiptir. Ayaklarında da siyah renkte botlar bulunur.

Hajrudin çocukken de şimdi kullandığına benzeyen bir miğfer takıyordu. Saçları yine uzundu, ancak sakalı ve bıyığı yoktu. Pantolon kısmı çizgili olan bir tulum giyiyordu. Ayaklarında beyaz botlar vardı. Çocukluğunda sırtında boyundan büyük bir kılıç, elinde ise bir parça et ile resmedilmiştir.


Hajrudin'in oyuncak hali siyah renkte bir şapka takan bir fildir.


Kişiliği

Hajrudin oldukça kibirli bir adamdır. Tüm devlerin kralı olabilmek için; Mera Mera no mi'yi kazanmak düşüncesi ile Dressrosa'da düzenlenen turnuvaya katılmıştır.

Kibirli olmasına rağmen Hajrudin de Elbaf kökenli diğer devler gibi onurlu biridir. Usopp'u kollarından havaya kaldırarak onu herkesin görmesini ve kendilerini kurtaran adamı tanımasını sağlamıştır. Kurtarıldığı için kendini Hasır Şapka Korsanları'na karşı borçlu hissetmiştir. Daha sonra Luffy'ye kolezyumda olanları unutmayı ve Donquixote Doflamingo'yu ortadan kaldırmayı teklif etmiştir.

Yetenek ve Güçleri

Hajrudin bir dev olduğu için normal bir insandan çok daha büyük ve güçlüdür.

Attığı hızlı yumruklar yıldırıma benzetilir. Yumrukları ile kendi listesindeki birçok dövüşçüyü turnuva dışı bırakmıştır. Ancak Luffy'nin evcilleştirdiği ve kanka olduğu Ucy'yi ezince Luffy'yi sinirlendirmiş ve bu da onun yenilmesine yol açmıştır.

İnanılmaz derecede yüksek bir fiziksel güce sahiptir. 10.000 ton ağırlıkla serbest düşüşe geçmiş Machvise'ı yumruğu ile Doflamingo'nun yaptığı Kuş Kafesi'ne kadar uçurabilmiştir. Ancak bu saldırısı yüzünden birçok kemiği kırılmıştır.

Silahları
Hajrudin altından yapılmış devasa eldivenler takar. Bu sayede düşmanlarına attığı yumruklar daha da güçlü olmaktadır. Eldivenlerin yanı sıra Alvida ve Kaido'nun kullandığına benzeyen dikenli bir sopa kullanır. Bir grup ödül avcısını bu sopa ile ortadan kaldırmıştır. Kullanımı konusunda usta gibi görünmektedir. Muhtemelen kolezyumdaki ağırlık sınırlaması nedeni ile bu silahını turnuva dövüşlerine sokamamıştır.

Ek Bilgiler

- Hajdurin zaman atlamasının ardından seride gösterilen ilk Elbaf kökenli devdir.

- Birçok One Piece karakterinde olduğu gibi, Hajrudin'in de kendine has bir gülüş tarzı vardır: "Digagagaga!"

Künye

Adı: Hajrudin
Okunuşu: Hairudin
İngilizce Adı: Hajdurin
İlk Göründüğü Bölüm: Manga 706, Anime 639
Bağlantıları: Buggy'nin Korsan Topluluğu (Eski), Büyük Hasır Şapka Korsan Filosu
Unvanı: Paralı Asker
Yaşadığı Yer: Elbaf
Lakabı: Paralı Korsan (Jap. Kaizoku Yōhei, İng. Pirate Mercenary)
Durumu: Canlı

Hak Sahibi

Kaynak: http://onepiece.wikia.com/wiki/Hajrudin
Çeviren: Smoker
Yayınlandığı Site: http://korsanfan.com
 
Son düzenleme:
Adam iş yapar hele de Luffy Yonkou indirirse ve Elbaf da ki Devlerinde haberi olursa bundan. Hajrudini Kral kabul etmeseler bile onun yaninda dururlar diye düşünüyorum.
Bir de arkadaşlarim var diyordu. Bu kişiler C9 arcinda 2 tane dev vardi denizciler tarafindan kandirilmiş onlar olabilir.
Eline sağlik Smoker.
 
Hainin önde gideni, bu gün Buggy sama'ya yarın Luffy'ye. Rebecca ile bir olayı var mıydı yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum. Tayfada ki Franky'nin dengi falan çıkar.
 
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık