Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Hajrudin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 65 65.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 35 35.0%

• Kullanılan toplam oy
    100
O Jet pistole efsaneydi la öyle deme Anime de güzel yansıtmişlardi.

@gyjbsch Sen de herkese hain diyon la bir git :/
Adam orada calisiyordu ayrilmiş.
Haketti ama la ne kızmıştı bizim oğlan iyi oturttu :D Ama devsin la sen g3e tamam derimde jet pistola gitmesi pek dayanıklı değil gibi geldi.
Gücü çok iyi ama 10000 tonu kırık elle uçurması felan.Lakin gıddım haki yok devlerde.

Seloya göre tayfadan ayrılan herrkes haain:artiz:

Haketti ama la ne kızmıştı bizim oğlan iyi oturttu :D Ama devsin la sen g3e tamam derimde jet pistola gitmesi pek dayanıklı değil gibi geldi.
Gücü çok iyi ama 10000 tonu kırık elle uçurması felan.Lakin gıddım haki yok devlerde.

Seloya göre tayfadan ayrılan herrkes haain:artiz:
Yav G2 yi küçümseme sadece G2 vurmadi orada haki de vardi. Luffy zaten arkadaşlarinin başina bir sey gelince ne olduğunu biliyoruz adam kendinden geçiyor. Mf de dev koramiraller vardi haki kullanirlar onlar heralde. Belki de Hayri de açar daha sonra. Adam kral olmak istiyormuş zaten :)

Adam işten çıkmadan başka işe giriyor. Yarın Luffy'nin haberi olmadan arkasından iş çevirir veya satar, ne diyelim haine, hain demeyelim mi?
Kendi de yazmak için yazdiğini biliyorsun yazarken bari mantikli ol az.
Buggy Shici kimse karişmiyor diye para ile onun yaninda calisiyordu adam.
Luffye ise bağliliğini bildirdi ve Tümen komutani oldu. Bence hainlik ne demek ilk önce onu öğren :/

Kendi de yazmak için yazdiğini biliyorsun yazarken bari mantikli ol az.
Buggy Shici kimse karişmiyor diye para ile onun yaninda calisiyordu adam.
Luffye ise bağliliğini bildirdi ve Tümen komutani oldu. Bence hainlik ne demek ilk önce onu öğren :/
Ne demek açıklar mısın? Adam Buggy'nin kontratlı işçisi la, haber bile vermiyor. Jinbei öyle mi yaptı peki? Luffy'ye ok verse bile önce halletmem gereken şeyler var dedi.

Tayfaya doğru bir şey olunca nasıl bir korumacı tavır bu anlamıyorum, istediğiniz gibi eğip büküyorsunuz. :(

Ne demek açıklar mısın? Adam Buggy'nin kontratlı işçisi la, haber bile vermiyor. Jinbei öyle mi yaptı peki? Luffy'ye ok verse bile önce halletmem gereken şeyler var dedi.

Tayfaya doğru bir şey olunca nasıl bir korumacı tavır bu anlamıyorum, istediğiniz gibi eğip büküyorsunuz. :(
La ne haber vermiyor Buggye verdi ya haber, ayriliyorum diye okumuyon mu sen mangayi.

Sen daha iyi bilirsin kıvırmayi dün gördük :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık