Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Güç, Vs Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1- Dof yetin dibine geçerken bile gülüyordu ciddi hali de farklı değil. Joker işte.
2- Luffyde ağzına yüzüne çaktı ve saldırılarından hasar almadı.
3- Kışkırtma sözü onlar Luffyden ağzına yumruk aldı adam red hawkta kan kustu. Tayfasındaki herkes gibi kibirli adam Trebol, Pica, Vergo hatta en zayıflarına varana kadar küçük adaları Zoronun 8 dağını biz yarattık modundaydı adamlar. Pica herkesi tek başına hallediyordu. Dofun tek amacı kışkırtmak zira meyve gücünü kullanması kolaylaşıyor. Law başından beri Luffyyi bunun hakkında uyarıyordu zaten.
+4- G4 konusunda ise adamın gücü işte havadan gelmedi adam buldu eğitti kendini. Dof dediğin adam ameliyat yaptı kesilmez kafes yaptı buluta tutunup uçtu bilinçli kukla yaptı hala daha Luffye havadan güç geldi demek ayıptır.
Havadan güç dediysem Oda'nın vergisi demek istedim.Balıkadam adasında en gerekli anda çıkmayan güç şimdi çıktı.Doffy'nin ciddiyetinde bir miktar hak veririm ancak Luffy gayet ciddi idi Doffy'e karşı.Luffy'e göre bir hayli işin dalgasındaydı Doffy.Kibre ise katılıyorum Doffy kibrinin sonucunda yenildi o dövüş sonundaki saldırıyı bile karşılarım havasındaydı.

Şuraya kadar yine cevap verecektim ama bu bakış açısı bana mantıksız geldiği ve demin de cevap verdiğim için uzatmıyorum. Düşüncelerimiz farklı.
Senin çıkarımın nedir peki?İlk başlarda Doffy ağır basmadı mı?Eşitlerdi demek doğru mu?

Eğer Luffy başlarda dayak yer ama sonunda ne yapar ne eder alır bu manganın kuralı budur mantığı ile bakarsak elbette benim dediklerim mantıksız.O yüzden dediklerine hak veriyorum ama ben ciddileşmiş Luffy böyle dayak yemesini güç eksikliği olarak görüyorum.Dediğin gibi düşüncelerimiz farklı.

@Riful eğer Luffy her zaman gördüğümüz gibi g2 ve g3 ü kullansaydı g4e gerek kalmazdı. Tam tersine sırf g4ü göstermek için gearları az kullandırıp Luffynin gücünü kıstı resmen Oda. Onun da mantığı g4ü parlatmaktı. Law pes ettikten sonra Luffy Dofa çaktı yine ağzına yüzüne demekki vurabiliyordu e bu adam g2 açsa daha rahat ve daha güçlü vururdu. G2-g3 kombinasyonu yapsa yine yeterli gücü yakalar yenerdi bence benim görüşüm bu.

Son düzenleme:

brkyhelios

Beyler Luffy'i o kadar büyütmeyin amiral gücüne yakın olsa serinin hemen bitmesi lazım?G5 açsa seri biter o zaman sizin mantığa göre

Beyler Luffy'i o kadar büyütmeyin amiral gücüne yakın olsa serinin hemen bitmesi lazım?G5 açsa seri biter o zaman sizin mantığa göre
100 bölümde 1 gün geçiyor asıl şimdi o kadar güçlü olmazsa bu seri 30 yıl daha sürer. Zaman atlaması da çok yapamaz hikayeyi ilerletmesi lazım. En fazla bir kere daha yapabilir bence. Luffy amirale yakın olmaz ise Nwde heleki bu kadar yonkouya çatıp milletin işine çomak sokmuşken yaşatmazlar tayfayı.

Orada sanki Doffy third'e karşı örümcek ağı açınca vurmaktan vazgeçip hızlı davranarak gatling yapmış gibi geliyor bana.Tabi dediğin gibi fake'te olabilir.
Senin dediğin doğru. @meeteor niyet okuyor. Nerede Lufy de fake yapacak kafa. Doflamingo dan güç kıstası yapmak yanlış olur. Bu adamım handikapsız halini göremedik ne yazık ki.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dressrosa'ya kadar sadece çöpleri kukla niyetine oynatma yeteneğini gördüğümüz Dof klon yapınca,kafes yapıp ada yok edecek güce ulaşınca sorun yok.Luffy g4 açınca gökten indi,Oda verdi.Tamam canım :(

Dressrosa'ya kadar sadece çöpleri kukla niyetine oynatma yeteneğini gördüğümüz Dof klon yapınca,kafes yapıp ada yok edecek güce ulaşınca sorun yok.Luffy g4 açınca gökten indi,Oda verdi.Tamam canım :(
Jozu'yu kitledi, çöp değil mi o da. Atmos'u kula yapıp kendi adamlarını kestirdi, bu da çöp değil mi. Ki Marinford da Doflamingo için tasarlanmayan bir arcdı. Bir şey söylüyorsun bari destekli olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık