Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Güç, Vs Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer Dof ilk vs yi Law'la değilde Luffy'le yapsaydı durum Law'ınkinden pek farklı olmazdı bence.Bu adam Law'ı aldı eğer millet müdahale etmeseydi Luffy'i de alıyordu hemde eşşek kadar kafesi kontrol ederken yaptı bunları.Fuji araya girmese o kadar adam durduramıyordu kafesi.Bildiğin adamı bütün ada birleşip aldılar.Aslında Dof'un yerine Luffy'i koyduğunda aradaki güç farkı daha net ortaya çıkıyor.Dof naptı önce Law'ı sonra Luffy'i aldı.Luffy önce Law'ı yenip ondan sonra Dof'u yenebilir miydi bence imkansız.
Law vs Dof olayına girilmesi hata bence çünkü Dof Lawı antiliyo sanki.Ama Luffy Lawı öle Dof gibi elini kolunu sallıyarak alamaz.

Empyrium

Luffy gearları açmadan da eşit dövüşüyordu zaten. G2 yi adamakıllı kullanmadı bile. Direkt g4 gösterdi bize Oda ve g4 ile 10 Dof olsa Luffyye bir şey yapamazdı. Yani Dof= gearları az kullanan Luffy.
Luffy gear açmadan Dof'u anca rüyasında yener.Adam g4 saldırıları yedikten sonra bile ayağa kalkıyor sen diyosun ki geara bile gerek yoktu.G2 g4'ün yarı kadar etmez,g4'den sonra ayağa kalkan adam g2 falan sallamaz.

Luffy gear açmadan Dof'u anca rüyasında yener.Adam g4 saldırıları yedikten sonra bile ayağa kalkıyor sen diyosun ki geara bile gerek yoktu.G2 g4'ün yarı kadar etmez,g4'den sonra ayağa kalkan adam g2 falan sallamaz.
Gearları az kullanan Luffy Dofa eşitti karşılıklı yenişemezlerdi ama g4 Luffy 10 a katladı Dofu. Dayanıklı tamam ama güçlü değil yeterince ne başında ne de sonrasında Luffye zarar verebilecek saldırısı olmadı. Vuramadı yahu Luffyye. Güzel dayak yiyiyor diye vsyi kazandırdınız adama ama Dof Luffy kalibresinde bir karakter değil.

Doffy G2'li Luffy'den hız ve k.haki olarak geride ama geriye kalan her şeyde daha iyi gibiydi.Luffy'nin b.hakisi bile yetmedi G4'süz formunda Doffy'e.Hakinin yetmemesi çok önemli bir sorun.Nasıl kazanacaktı dövüşü?G4 özel bir durum oldu ve Lufyy kazandı.G4 olmadan Luffy'nin Doffy'e karşı hiç şansı yoktu ki zaten bu yüzden gökten gizli bir silah olan G4 indirildi.

Doffy G2'li Luffy'den hız ve k.haki olarak geride ama geriye kalan her şeyde daha iyi gibiydi.Luffy'nin b.hakisi bile yetmedi G4'süz formunda Doffy'e.Hakinin yetmemesi çok önemli bir sorun.Nasıl kazanacaktı dövüşü?G4 özel bir durum oldu ve Lufyy kazandı.G4 olmadan Luffy'nin Doffy'e karşı hiç şansı yoktu ki zaten bu yüzden gökten gizli bir silah olan G4 indirildi.
Yahu karşılıklı vuruyorlardı birbirlerine Dofun Luffye yetiyor muydu sanki? Ben zaten yenişemediler diyorum. Luffy ne hikmetse g2 bile kullanmadı çok zaman sınırını duyunca g4 açtı ve g4ü de gördükten sonra bariz üstün bu adam Doftan. Haki kullanımları b.hakide aynı diğerlerinde Luffy önde. Tek tek sayfaları atacağım artık pcye geçince. G4 öncesi karşılıklı konuşuyorlar işte bana etki etmez diye atarlanıyor Dof ama Lawa sen Vergonun yanında hiçsin diyen adamdan bahsediyoruz sonuç ne oldu söylememe gerek yok. Vuramadı yahu bir yara veremedi Luffye. Crocodile, Lucci ya da Moria kadarını bile yapamadı. O zamanki Luffy ile şimdiki bir değil tamam ama ne yapabildi bu adam Luffye?

Yahu karşılıklı vuruyorlardı birbirlerine Dofun Luffye yetiyor muydu sanki? Ben zaten yenişemediler diyorum. Luffy ne hikmetse g2 bile kullanmadı çok zaman sınırını duyunca g4 açtı ve g4ü de gördükten sonra bariz üstün bu adam Doftan. Haki kullanımları b.hakide aynı diğerlerinde Luffy önde. Tek tek sayfaları atacağım artık pcye geçince. G4 öncesi karşılıklı konuşuyorlar işte bana etki etmez diye atarlanıyor Dof ama Lawa sen Vergonun yanında hiçsin diyen adamdan bahsediyoruz sonuç ne oldu söylememe gerek yok. Vuramadı yahu bir yara veremedi Luffye. Crocodile, Lucci ya da Moria kadarını bile yapamadı. O zamanki Luffy ile şimdiki bir değil tamam ama ne yapabildi bu adam Luffye?

G4 öncesi dövüş Luffy açısında bana göre pek iyi gitmiyordu.Aksini düşünüyorsan çok farklı açılardan bakıyoruz demektir. Luffy'nin vuruşları Doffy için kaşıntı gibiydi.Bunu zaten Doffy belirtti.Doffy ve Luffy birbirlerine vururken Doffy Luffy'i birçok defa oraya buraya uçurdu.Kaldı ki bu anlarda Doffy hala ciddi değildi.

Luffy nasıl kazanacaktı?Özellikle tekrar yazıyorum G4 gibi özel bir teknik çıktı ortaya ve Luffy kazandı.G4 olmadan Doffy'i kaşıyan Luffy G4 ile Doffy'i oradan buraya uçurdu ki Doffy'nin uçurmalarının belki yüz katı etkili vuruşlardı.Bizler G4'ü bilmezken Luffy nasıl kazanacak diye düşünürken, aynı CP9 olayları gibi arada güç farkı var derken Oda'nın hediyesi oldu G4 ve Luffy kazandı.

G4 öncesi dövüş Luffy açısında bana göre pek iyi gitmiyordu.Aksini düşünüyorsan çok farklı açılardan bakıyoruz demektir. Luffy'nin vuruşları Doffy için kaşıntı gibiydi.Bunu zaten Doffy belirtti.Doffy ve Luffy birbirlerine vururken Doffy Luffy'i birçok defa oraya buraya uçurdu.Kaldı ki bu anlarda Doffy hala ciddi değildi.

Luffy nasıl kazanacaktı?Özellikle tekrar yazıyorum G4 gibi özel bir teknik çıktı ortaya ve Luffy kazandı.G4 olmadan Doffy'i kaşıyan Luffy G4 ile Doffy'i oradan buraya uçurdu ki Doffy'nin uçurmalarının belki yüz katı etkili vuruşlardı.Bizler G4'ü bilmezken Luffy nasıl kazanacak diye düşünürken, aynı CP9 olayları gibi arada güç farkı var derken Oda'nın hediyesi oldu G4 ve Luffy kazandı.
1- Dof yerin dibine geçerken bile gülüyordu ciddi hali de farklı değil. Joker işte.
2- Luffyde ağzına yüzüne çaktı ve saldırılarından hasar almadı.
3- Kışkırtma sözü onlar Luffyden ağzına yumruk aldı adam red hawkta kan kustu. Tayfasındaki herkes gibi kibirli adam Trebol, Pica, Vergo hatta en zayıflarına varana kadar küçük adaları Zoronun 8 dağını biz yarattık modundaydı adamlar. Pica herkesi tek başına hallediyordu. Dofun tek amacı kışkırtmak zira meyve gücünü kullanması kolaylaşıyor. Law başından beri Luffyyi bunun hakkında uyarıyordu zaten.
+4- G4 konusunda ise adamın gücü işte havadan gelmedi adam buldu eğitti kendini. Dof dediğin adam ameliyat yaptı kesilmez kafes yaptı buluta tutunup uçtu bilinçli kukla yaptı hala daha Luffye havadan güç geldi demek ayıptır.

Son düzenleme:
Attığın videoların tamamını izledim.G4 ve sonrasını yazmama gerek yok Luffy ezdi geçti ama G4'e kadar olanlar şunlardı:

1-Luffy ortaya çıktı Doffy'ye Third ile vurmaya çalıştı Doffy ağ ile karşıladı
2-Luffy gatling yapmaya çalıştı Doffy meyve uyandırdı ve Luffy sıyrıldı.
3-Doffy Luffy+Law ikilisinden gamma knife yedi ama Law'ın yüzünü kavradı o esnada Luffy Doffy'e stamp ile vurdu Doffy yere yapıştı.
4-Doffy Law'dan sok yedi ama yine de ayağa kalktı ve Luffy ile haki çarpıştırdı.
5-Doffy ile Luffy birbirlerine vurdular ve birbirlerini karşıladılar.Doffy biraz bocaladı Luffy bazuka yapmak isteyince toparlayıp Luffy'i tekme ile uçurdu ki Luffy haki ile karşılamaya çalışmıştı.
6-Doffy Law'ın peşine gideyim derken Luffy tarafında durduruldu ardından Luffy'nin saldırısından sıyrılıp Luffy'i yine tekme ile yere yapıştırdı.
7-Luffy kalktı havada çarpıştılar ve Luffy gigant pistol yapayım dedi ama Doffy yine Luffy'i yere çarptı.

Şimdi şu yazdıklarımda hangisi abartı?Olaylar aynen bu şekilde gelişti.

Bu durumdan ben şunu çıkardım Luffy Doffy'e daldı başta döverim derken Doffy ağır bastı ama Luffy'nin kazanması gerekti çünkü Luffy baş kahraman nasıl kazanacağım dedi ve Luffy Oda'nın hediyesini kullanmaya karar verdi.

Bu durumdan ben şunu çıkardım Luffy Doffy'e daldı başta döverim derken Doffy ağır bastı ama Luffy'nin kazanması gerekti çünkü Luffy baş kahraman nasıl kazanacağım dedi ve Luffy Oda'nın hediyesini kullanmaya karar verdi.
Şuraya kadar yine cevap verecektim ama bu bakış açısı bana mantıksız geldiği ve demin de cevap verdiğim için uzatmıyorum. Düşüncelerimiz farklı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık