Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Beş Kadim

Bu Karakterler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 175 68.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 79 31.1%

• Kullanılan toplam oy
    254
Eline sağlık.

Canavar gibi güçlü çıkacaklar bence.Rus,Fransız her türlü adam var.
Bunlar büyük oranda söz sahibiler ama yine de bir sınırı var diye düşünüyorum.
Ejderler bunları görevlendirmiş.Bu 5 isim yine tek bir adama bağlı olabilir.O kişide bir ejder olabilir.
Siyaset için sınırsız yetki vermişlerdir.

Aslında hem başbakan hem de kralın olduğu sistemler gibi olabilir.Günümüzde bile ingiliz kraliyet ailesi var sembolik bile olsa.
İşte seride arka planda böyle birşey olabilir.Ve o kadar da sembolik değildir.Ejderlerin kurucu lideri varsa ona itaat etme zorunlulukları olabilir.Yada en azından hiçbir şekilde karşı gelemiyorlardır.Sonuçta ejderlerin ulusal hazine gibi kozları var.O bence kilit nokta olacak.Doflamingoya boşa imtiyaz tanımamışlar yani.5 ihtiyar bu hazine yüzünden isteseler dahi söz geçiremezler diye düşünüyorum.

Bu adamlar, düşündüğün kişiler olmayabilirler. Hatta olayla hiçbir alakaları bile yoktur belki. Sadece Dünya Asilleri'nin çıkarlarını gözetiyorlardır.
Tam anlamadım. Kutsal Ejder'ler için mi yazdın? Yani sadece oraya konulmuş bir kukla olabilirler mi demek istedin?

Diğerleri neyse de, şu sarışın olan sağlam gibi görünüyor
Diğerleri de çok sağlam bence.Uzun hariç diğer iki yaşlı heybetli duruyor.Gandi zaten güçlü gibi.Uzunun da farklı bir tekniği olabilir garip bir duruşu var.
Yaş yüzünden sarışına sağlam diyorsan yanlış bence.Wb yaşlıydı ama en güçlü adam ünvanı da ondaydı.Hiç belli olmaz kimin güçlü çıkacağı.

Aslında hazır açıklanmasına çok varken hangisi en güçlü çıkacak diye anket mi açsak acaba ?
İleride ne kadarı tutmuş açıp bakarız.

Diğerleri de çok sağlam bence.Uzun hariç diğer iki yaşlı heybetli duruyor.Gandi zaten güçlü gibi.Uzunun da farklı bir tekniği olabilir garip bir duruşu var.
Yaş yüzünden sarışına sağlam diyorsan yanlış bence.Wb yaşlıydı ama en güçlü adam ünvanı da ondaydı.Hiç belli olmaz kimin güçlü çıkacağı.

Aslında hazır açıklanmasına çok varken hangisi en güçlü çıkacak diye anket mi açsak acaba ?
İleride ne kadarı tutmuş açıp bakarız.
Yaş yüzünden diyorum. Bu adamlar aynı koltukta oturuyorlarsa, denk güçtedirler. Genç olan da her zaman avantajlıdır. Diğerlerinin tipine bakınca bile güç bağlamında beklentim düşüyor. Belki Kel kılıçta dolayı biraz daha iyidir. Ama özellikle Şapkalı ve Pala hiç öyle savaşabilecek adamlara benzemiyorlar.

Tam olayı özümseyemedim. Kutsal Ejderler birileri tarafından dikkati onların çekmesini isteyen kişiler tarafından seçilmiş kişiler olabilir anlamında mı diyorsun?
Hayır. Dünya Hükümeti kurulduktan sonra, Gorosei denen bu konsey oluşturulmuş. Bu konseyde yer alan kişiler, Dünya Asilleri'nden değiller. Yani şu bahsi geçen yirmi kurucu krallıktan gelme adamlar olmayabilir. Bunu demeye çalışıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık