Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Gordon Freeman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G-man acaba bizle gelip görüştüğü gibi başka kişilerlede görüşüyomudur?...
Bence kesin görüşüyordur zaten serinin ilkinde hatırlayanlar varsa bi tane profesör ile görüşüyodu bizim görmemizi istemedi perdeleri indirmişti kıl olmuştum sanki duyoruz adamı perdeyi çekmesen ne olur? :)

Görev verdiği mi? görev verdiği bencede başka kişi yoktur yada takip ettiği bu kadar ama birçok kişi ile görüşüyor illaki :)

gözetlemekse konu bu adam kadar sinsisini ben görmedim açıkçası herhangi bir oyunda, olmadık yerde çıkıyor, olmadık yerden tüyüyor, oyun olmasına rağmen beni bile merak ettiriyor :D bir sıralama yapsak oyunlardaki en gizemli adam kimdir diye 1numaram g-man olur

Bende görüşüyodur diye tahmin ediyorum...Sonuçda amacı bilinmiyo belki de başkalarınıda bizim gibi gözetliyodur ve onlarada bize söylediklerini söylüyodur...Aklıma geldi birden...Bi de zaten bu G-man in tipi affedersiniz ama tam Kaypak bi tip(Bence en azından)...
Aperture'un adamı gibi duruyor.. Ama sanmıyorum.. Çünkü Gordon'a tek doğru kişi demişti...

Gordon freeman.
Arkadaşlar bu adam bizim Gordon 'un gelecekteki hali
gelecekten gelip geçmişte yanlış gitmiş bir şeyleri düzeltmeye çalışıyo bence.
ilk defa kazanın olduğu lab'a giderken görmüştük orda blkide Prof.lara deneyi yapmamalarını bir kaza gerçekleşeceğini falan söylüyodu
ben iyice G-man in Gordon olduğunu düşünmeye başladım söyleyim

ayrıca bizim Gordon un sesini vermemelerinin nedeni buda olabilir hani sesler aynı yada çok yakın olduğunu farketmeyelim diye ;)
G-Man bu kazanın olmasına neden olan Xen taşını profesörlere veren kişi... Ayrıca Gordon'u Xen'de yaratıkların içine atıyor silahsız... Yani G-Man, Gordon olamaz...

G-Man bu kazanın olmasına neden olan Xen taşını profesörlere veren kişi... Ayrıca Gordon'u Xen'de yaratıkların içine atıyor silahsız... Yani G-Man, Gordon olamaz...
Teklifi kabul etmeyince dimi, bende saf gibi yaratıklarla dövüşücez diye bekliyodum elimde silah yok... :) G-man'in teklifini kabul etmemiştim ilk bitirince,meğersem normali kapıdan geçmekmiş... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık