Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Gordon Freeman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
adam bi levyeyle gezegeni kurtarmaya çalışıo daha kurtaramadı tabi:D kimbilir bide kurbağacığı olsa neler yapardı bu dünya kimseye kalmaz gordan boşver yaşamana bak :D

:hhh:
valla koptum ya. o levye ne değerliydi ya.Mermi harcamaya kıyamıyodum herkese levyeyle saldırırdım.

:D ilerledikçe heleki Episode 2 nin sonlarına doğru o levyeyi okadar ustaca kullanmaya başlıyosun ki karşına Zoro gelse alırsın yani
Ayrıca g-man hakkında baya bi araştırma yapmıştım.G-man aslında Godon Freeman'ın gelecekteki kendisi diye düşünüyüyo ki zate baktığımızda birbirlerinie çok benziyorlar
Gerçekten doğru söylüyosun valla g-man yerine zoro çıksaydı half-life 1'in sonunda o ustalıkla karşısına çıkmaya cesaret ederdim levye ile :)
evet g-man gelecek freeman bence çünkü çeviriden okuyunca smoker sağolsun freeman kuantum fiziği , uzay zaman süreklisinde falan çalışıyomuş onda usta olmak istiyomuş belki gelecekte bunu elde etmiştir ve geçmişe dönüp bazı şeyleri düzeltmeye çalışan g-man aslında freemandır bana mantıklı geldi çünkü oyunda ne canavarlar öldürdük ama g-man hep durcağı yeri biliyordu bi türlü adamı ele geçiremedik belkide bu ışınlandığı için olabilir uzay-zaman süreklisini çözmüştür belkide :)

:hhh:
valla koptum ya. o levye ne değerliydi ya.Mermi harcamaya kıyamıyodum herkese levyeyle saldırırdım.

:D ilerledikçe heleki Episode 2 nin sonlarına doğru o levyeyi okadar ustaca kullanmaya başlıyosun ki karşına Zoro gelse alırsın yani
Ayrıca g-man hakkında baya bi araştırma yapmıştım.G-man aslında Godon Freeman'ın gelecekteki kendisi diye düşünüyüyo ki zate baktığımızda birbirlerinie çok benziyorlar
ayrıca Gordon Freeman tasarlanırlen resimdeki kişiden esinlenildiğine dağir büyük deliller var

şaka şaka:hhh:
Gerçeği burda
G-Man'in sırrı tam bilinmiyor... Aperture'un ajanı olabileceğide söyleniyor... Zaten ilk oyunda Xen'e kapı açan taşı veren kişi G-Man'di..

Aperture neydi Smoker? valla 1.ci oyunu bitirdim half-life-2 'nin 1'ini oynamadım ama half-life 2'nin 2'sinde g-man çıktığı yeri(masada kız yatarken,uzaylılarda donuyorya bi tek g-man çıkıyor) biraz geçtim unutmuşum valla :)

Aperture neydi smoker? valla 1.ci oyunu bitirdim half-life-2 'nin 1'ini oynamadım ama half-life 2'nin 2'sinde g-man çıktığı yeri(masada kız yatarken,uzaylılarda donuyorya bi tek g-man çıkıyor) biraz geçtim unutmuşum valla :D
Aperture Science, Black Mesa'nın en büyük rakibi... Black Mesa boyutlar arası deneyler yapıyor... Aperture portallarla ilgili... Zaten Portal isimli oyun Aperture tesisinde geçiyor...

O zaman o adamdada bir ışınlanma numarası var portallarla falan, uzaylılar bunu durdurmuştu ilkinde(half2'nin 1'i) kliplerden görmüştüm 2.ci oyunda hepsini durdurup benim karşıma çıktıydı ''ne oluyo lan'' olmuştum :)

o zaman o adamdada bir ışınlanma numarası var portallarla falan, uzaylılar bunu durdurmuştu ilkinde(half2'nin 1'i) kliplerden görmüştüm 2.ci oyunda hepsini durdurup benim karşıma çıktıydı ''ne oluyo lan'' olmuştum :hhh:
Kesin olan tek şey insan olmadığı...

aslında Hl üzerine tartışılacak çok şey var işte şu Ep.III bi çıksa :of:
birçok şeyin Ep.III le açıklığa kavuşacağını umuyorum
Zaten herkes Borealis'in içindekileri merak ediyor... Tek sorun Combinelar'ın önce bulmuş olması...

Son düzenleme:
acaba g-man'in sonu nasıl olcak bir boss dövüşünde mi ölcek yada trajik bir olayla mı? ancak katılıyorum, kesinlikle insan değil insan olsa bile o yanında taşıdığı çantada bir ışınlanma cihazı olmalı en azından
G-Man muhtemelen bir kaynaktan güç alıyor... Citadel Core gibi düşün... Kaynağı yok edildiğinde oda ölecektir.. Tabi varsa...

G-Man muhtemelen bir kaynaktan güç alıyor... Citadel Core gibi düşün... Kaynağı yok edildiğinde oda ölecektir.. Tabi varsa...
Half-life serisinde büyük bir rolü var G-man'in, ya Half-life'ın tanrısı rolünde yada büyük şeytanı çünkü bizim hayatta kalmakta zorlandımız yerlerde adam iş anlaşması yapar gibi rahat rahat takılıyor,zamanı durduruyor istediği gibi :) Eğer tanrı rolünde ise dediğin gibi bir kaynağı yok edicez, öyle ölücek eğer büyük şeytansa boss dövüşü olur. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık