Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Gordon Freeman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla epsodia'3 beklemekden saçlarım ağardı.Half-life serisi ömrümde önemli bir yere sahip ilk serisinden beri takipçisiyim müthiş bir hikaye ve ilerleyişi var valve oyuncularını nasıl merakdan çatırtacağını çok iyi biliyor.Çeviri için teşekkürler

Sağolun arkadaşlar... Çok beğeneceğiniz bir çeviriyle bu gece geleceğim... Yetişmezse yarın...

smoker evirilerin çok ilginç ve çok beğeniyorum emeğine sağlık ve çok teşekkürler.

fakat bu durum yeni çeviri beklentileri oluşturyor. nice kaliteli çevirilere dileği ve en kısa zamanda yeni bir karakter çevirisi temennimi sana iletmeden edemeyeceğim.

smoker evirilerin çok ilginç ve çok beğeniyorum emeğine sağlık ve çok teşekkürler.

fakat bu durum yeni çeviri beklentileri oluşturyor. nice kaliteli çevirilere dileği ve en kısa zamanda yeni bir karakter çevirisi temennimi sana iletmeden edemeyeceğim.
Güzel bir çevirim daha var... Ama haftaya çıkar...

Half-Life serisini o kadar çok tekrar tekrar bitirdim ki, sayısını bilmiyorum. Ayrıca şifresiz ve hilesiz bitirdiğim ilk oyun kendisi :) 12-13 yaşında mı neydim. Yavaş yavaş oynardım oyunu, iki adam öldürünce save yapar, mermi ve sağlık paketleri için ne kadar kutu varsa kırardım :) Tırsa tırsa oynamaktan en çok zevk aldığım oyunlardan biriydi :) ahh ahh... EP3 NERDESİN??!!! :(
Dur şimdi bana tekrardan başlatıcan half-life'ı :) bitirene kadar canım çıkmıştı ya hele öbür tarafa gittiğin episodelar ne zordu ya :D episode2'de g-man artislik yapıp duruyo bi kafasına sıkamadı gordon final öyle olur sanırım :)

Levye zaten efsane bence ayrı bir konu olmalı freeman'ın levyesi diye :) o levye ile neler yaptım ya kılıç olsa bu kadar olmazdı yani :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık