Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Gol D. Roger †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 282 86.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 45 13.8%

• Kullanılan toplam oy
    327
Ayrıca şu an Dünya'nın En Güçlü Adamı olan Beyazbıyık'ın göğsündeki yarayı açan da Gol D. Roger'dır. Kendi zamanında Dünya'nın En Güçlü Korsanı olmayı başarmıştır. Gücünü bildiğimiz Beyazbıyık ile dövüştüğü için yeteneklerinin ne kadar üstün olduğu hakkında ipucu elde edebiliriz.
bunuda oku
one piece wikiden alıntıdır

Ayrıca şu an Dünya'nın En Güçlü Adamı olan Beyazbıyık'ın göğsündeki yarayı açan da Gol D. Roger'dır. Kendi zamanında Dünya'nın En Güçlü Korsanı olmayı başarmıştır. Gücünü bildiğimiz Beyazbıyık ile dövüştüğü için yeteneklerinin ne kadar üstün olduğu hakkında ipucu elde edebiliriz.
bunuda oku
one piece wikiden alıntıdır
ben aksini iddaa etmiyorum,zaten eşit güçteler diyorum.op ta geçen bilgilere göre konuşuyorum,garp demiş şansı yaver gitti diye,sen bana wb nin göğsündeki yaradan bahsediyorsun.

niye anlamak istemiyorsun ne yazmışlar vikide kendi devrinin en güçlü korsanı WB de vardı o devirde
ayrıca garp rogere olan nefretinden söylemiştir o sözü
şanslamı güç şöhret ve zenginliği aynı anda elde etti

niye anlamak istemiyorsun ne yazmışlar vikide kendi devrinin en güçlü korsanı WB de vardı o devirde
ayrıca garp rogere olan nefretinden söylemiştir o sözü
şanslamı güç şöhret ve zenginliği aynı anda elde etti
garp nefrettinden öyle birşey niye söylesin.o kadar nefreti olsa ace yanına almazdı.sen anlamak istemiyorsun galiba.ben demiyorum ki roger zayıfın tekiydi.ewet güçlüydü.wb ile o eniyileriydi.ama şansı yaver gitmiş işte,garp öyle diyorsa ileride görürüz.

roger çocuğuma bak dediğinde garp bunu neden bana söylüyorsun ben senin baş düşmanınım diyor ace in suçu olmadığından garp onu yanına aldı neyse ilerde görürüz roger hakkında daha fazla bilgi ediniriz umarım fazla tartıştık:ehe:

sorunun cevabı spoil içerikli

mangada geçiyor. daha animede oralara gelmedik. yaklaşın 10-11 ay sonra falan animede izleriz gibi

hocam oradaki cevabımdaki spoil simgesi senin için degildi. belki başka arkadaşlar buralar uğrarsa yorumlara bakayım falan derler.o zaman için koymuştm. adamlar spoil yemesin. belki spoilli bölümleri okumazlar diye.

benim anlamadığım bir şey var.wb o kadar kılıç mermi top yiyiyor yüzünün yarısını kaybediyor bilmem kaç tane kılıç saplanıyor felan ölmüyor.koskoca korsanlar kralı gol d roger 2 kılıç yiyip ölüyor :hhh:

Rikudou Sennin

benim anlamadığım bir şey var.wb o kadar kılıç mermi top yiyiyor yüzünün yarısını kaybediyor bilmem kaç tane kılıç saplanıyor felan ölmüyor.koskoca korsanlar kralı gol d roger 2 kılıç yiyip ölüyor :hhh:
Koskoca korsanlar kralı yakalandığı amansız hastalığı yüzünden çok az bir ömrü kalmıştı kendi isteğiyle teslim oldu ve idam edildi öleceğini bildiği için kendini kasmadı zaten ölücekti.Beyaz Sakalda yaşlılık ve hastalık vardı fakat oğlum dediği Ace'i kurtarmak için savaştı ve direndi sonunun geldiğini anladığında o da son sahnesinde direnmedi karasakal korsanlarına...zaten o darbelerden sonra da yaşaması biraz mucize olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık