Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Gol D. Roger †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 282 86.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 45 13.8%

• Kullanılan toplam oy
    327
bi adam kk olduysa en iyi odur bence ama yinede rogerın dövüş gücünü görsek süpppper olacak :D mutlaka yenemeyeceği insanlarda olabilir ama bence wb onlardan biri değil
sen iyi takip ettiğine eminmisin op ta geçen bilgeleri olmamış gibi yorum yapıyorsun,wb roger a denk denildi ,roger ve wb den güçlü adam yok tu dünyada onların zamanında.72 yaşında olan wb ye dünyanın en güçlüsü denildi.senin dediğine göre wb den güçlü adamlar varmış haliyle rogerdan da güçlü oluyorlar

zaten o muhabet biraz uzasa WB rogerdan güçlü çıkacak:D
senle gereksiz tartışmalara girmek istemiyorum,op ta geçiyor tüm bilgiler,wiki de bile yazılı.sen gelmişsin yok öyle değil diyorsun.sana mı inanalım yoksa bu manga nın yazarı olan oda ya mı

kardeşim boş muhabet yapma tartışmayı sen uzatıyorsun tartışma istemeyen adam cvp yazmaz isko
ne kadar denk olursa olsun roger o çağın kralıydı WB de bunu gayet iyi biliyordu

roger wb den üstündür . onunla kapışabildiğine göre birbirine yakın güçteler . wb ye kalıcı iz bıraktığına göre roger burun farkıyla daha güçlüdür ki ztn adam korsanlar kralı :good:
roger in wb de iz bıraktığını wb nin vucudunu sergilimesinden anlıyoruz. wb her yönüyle açık. roger vucudunu sergilemediği için onun vucudunun ne halde olduğunu bilmiyoruz. bu da roger in vucudunda iz yok anlamına gelmez. ikisindede aynı yaralardan olabilir.

korsanlar kralı olma olayna gelirsek. o iş ideallere dayanır. ben wb de o tür bir ideal görmedim. kimsede diyemez kk olmak için çalıştı ama başaramadı. adamın idealleri başka. kk olmakla işi yok.

bu sebepten ötürü de roger den güçsüz diyemeyiz. rogerle başabaş çarpışan bir adam. yenildi de denmedi şimdiye kadar

sen iyi takip ettiğine eminmisin op ta geçen bilgeleri olmamış gibi yorum yapıyorsun,wb roger a denk denildi ,roger ve wb den güçlü adam yok tu dünyada onların zamanında.72 yaşında olan wb ye dünyanın en güçlüsü denildi.senin dediğine göre wb den güçlü adamlar varmış haliyle rogerdan da güçlü oluyorlar
iyi güzel demişsin biraz abartmıışım başkası yenebilir die ama enel gibi güçlü kk lıkla alakası olmayan kişilerde olabilir.
şimdi söyle diyebilirsin enel şuanki wb yi yenebilir mi ki ? bence yenme şansı vardır..

Enel daha Luffy'ye dayanamadı.Tek yumrukluk işi var WB tek yumrukta bitirir işini.
Beyler bunu biz demiyoruz anlamakta güçlük çekiyorsunuz.Mangaka diyor bunu Roger=WB diye.Biz uydurmadık yani.Konuşurken kanıtlarla konuşsak.Kafamıza göre uyduruyoruz bu böyle şu şöyle diye.WB'nin yarası var evet.Roger'da olmadığına emin misin?Görmedik ki?Olabilir de olmayabilir de.Ama siz kesin konuşuyorsunuz bilinmeyen birşey hakkında.
WB luffyi gördüğünde shanksı hatırlıyor rogerla olan savaşta shanks ve buggyi yani savaş olmuş sadece roger ve WB arasında değil savaşta bir kazanan olmassa son bulmaz değilmi ve kazanan taraf roger ve tayfası olmuş
eşit diye birşey yok arkadaşım siyam ikizimi bunlar dennk vardır denk tam eşit değildir yani çok yakındır yani WB rogere denk fakat her denk eşit değildir unutma bunu

WB Shanks'ı tabi hatırlayacak şapkayı onda görüyor çünkü.Her savaşın kazananı yokki.Savaşta Vista ile Mihawk kapışıyor.Uzatmadan bitirdiler.Belki böyle oldu.Ben belki diyorum.Sen kesin konuşuyorsun.Sen mi yazıyorsun mangayı?Mangaka Oda denk dediyse denktir.Niye kafamızdan uyduruyoruz.
kazanan yok öyle büyük savaşta roger hade bitirek diyecek:D
mihawkla vistanın olayı farklı savaş ertelendi sen onla rogerın savaşını birmi tutuyorsun
sen denkin kelime karşılığını biliyormusun
her eşit denktir fakat her denk eşit değildir
sen mangakaların denk lafından eşit anlamışsın ben farklı anlamışım olay bundan ibaret

Roronoa Zoro

WB Shanks'ı tabi hatırlayacak şapkayı onda görüyor çünkü.Her savaşın kazananı yokki.Savaşta Vista ile Mihawk kapışıyor.Uzatmadan bitirdiler.Belki böyle oldu.Ben belki diyorum.Sen kesin konuşuyorsun.Sen mi yazıyorsun mangayı?Mangaka Oda denk dediyse denktir.Niye kafamızdan uyduruyoruz.
Uzatmadan bitirmek mi ? Mihawk ve Vista da çizik bile yoktu ama WB kafam kadar yara açmış Roger,uzatmadan dövüşmek böyle mi oluyor ?

herkez takmış yaraya.luffy lucci yi yendi demi,ondan güçlü oluyor,ama ayağı kalkamıyordu bir sürü yarası vardı,şimdi de denk denilen iki adam vs edecek birinde yara olacak diğerinde olmayacak mı diyorsunuz.sizin dediğinize göre roger ı kimse zorlamadı kimse temas bile edemedi.garp bile demiş wiki yi düzgün okuyun şansı yaver gitti ği için kk olmuş diye...demek gelleni gideni rahat yenmemiş bide denmiş wb=roger,siz hala zorluyorsunuz yok rager kraldı odaha güçlü diye,ideal ve arzular farklıdır ondan .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık