Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Gol D. Roger †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 282 86.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 45 13.8%

• Kullanılan toplam oy
    327
şansla kral oldu diyorsun öylemi tamam bunu üzerine yorum olmaz diyorum...
Arkadaşım çeviriyi tam okumadın galiba...
Eğer tam okumuş olsaydın GARP'ın Roger için şansla kral olduğunu söylediğini görürdün...
WB gibi yara almaktan çekinmeyen birinin yara almasından daha doğal ne olabilir...
Savaşta bir çok marine kılıç sapladı WB'ye şimdi kalkıp Bakın Marinelere WB yi deşecek kadar güçlülermi diğeceyiz...
Adam zaten darbe almaktan korkmuyurki... Dövüş stili WB gibi olan birinin ciddi bir vs de yara almaması VS nin ciddi olmadığı anlamına gelir....
Garp'ın şansla kral oldu demesi benim canımı sıkıyor ,galiba birtek beni sıkmış... :)

garp ın sanş dediği şöyle birşeyde olabilir. roger ve shiki nin savaşında roger korsanları yenilme imkanları varken fırtına cıktı, shiki nin donanması fırtınada battı ve shiki nin kafasına dümen girdi..... sanş açıklaması böyle şeylerde olabilir. yada sanş derken yanında tam ihtiyacı olan kişiler vardı ona çok yardım ettilerde olabilir... sadece vs lerde şans aramayın bence.... belkii wb daha güçlü ama tayfası roger ın daha yüksek yerlere gelmesine yardımcı oldu

ya hatırlıyormusunuz luffye demişlerdiki en gçlü gücü taşıyorsun buda yanına adam toplama yeteneği işte şans kavramı ...

edd war tamamen bir sans belkide onu kastetmiştir garp....normal sartta oro jackson ve o efsanevi tayfa bile o kadar gemiyle heleki shikinin o tamemen onu deniz üstünde 10-0 öne geciren yetenegiyle bas edemezlerdi, jolly roger korsanlarının işi zordu gördük ama...nasıl olduysa bilinmez bir fırtına hani luffye yardım eden gibi işleri degiştirdi....:püstelik bende rogerın wbyi yendigini düsnmüyorum....ace jinbei vssi gibi olmustur büyük ihtimalle...öyle iki adamki sonunda birbirlerine saygı göstermişlerdir yoksa....wb yenilmiş olsa yenildim der....sadece yarayı vurguluyor....yani orda ben bu yara neden o kadar önemli olsun diye düsnmüştüm ilk basta ama....wbnin gücünü gördükten sonra rogerın o yarayı ona gencken yapabilmesi herseyi özetliyor ikiside tam anlamıyla canavarmıs....:good: belki roger irade olarak az daha güclüdür ama savas gücü olarak denk oldukları zaten buggy tarafından söylendi....ve mangaka tarafından iki kral olarak bas sayfada gösterildi...yani kabul etmek lazım bence bunu.... en fazla roger az daha güclüdür denir fazlası denmez....ve son olarak ölüleri rahat bırakın:)

kao.one

herkez takmış yaraya.luffy lucci yi yendi demi,ondan güçlü oluyor,ama ayağı kalkamıyordu bir sürü yarası vardı,şimdi de denk denilen iki adam vs edecek birinde yara olacak diğerinde olmayacak mı diyorsunuz.sizin dediğinize göre roger ı kimse zorlamadı kimse temas bile edemedi.garp bile demiş wiki yi düzgün okuyun şansı yaver gitti ği için kk olmuş diye...demek gelleni gideni rahat yenmemiş bide denmiş wb=roger,siz hala zorluyorsunuz yok rager kraldı odaha güçlü diye,ideal ve arzular farklıdır ondan .
Wb=Roger deniyor her ne kadar böyle densede Roger ın daha güçlü olduğuna inanıyorum aynı Jimbei ve Arlong un eşit denmesi gibi 2 sinede eşit dendi ama Jimbei ile Arlong arasında hayvani bir güç farkı var Wb ile Roger arasında o kadar olmasa da bir fark olduğuna inanıyorum

ben demiyorum garp diyor ve wiki de geçiyor.
o wikide geçen shiki olayı taktınız bu wikiye o site sürekli günceldir bilgileri 100 de 100 doğru değil zaman geçtikçe bilgiler yenileniyor yanlış olanlar düzeltiliyor 2 ay sonra orada bambaşka şeyler yazacak

o wikide geçen shiki olayı taktınız bu wikiye o site sürekli günceldir bilgileri 100 de 100 doğru değil zaman geçtikçe bilgiler yenileniyor yanlış olanlar düzeltiliyor 2 ay sonra orada bambaşka şeyler yazacak
düzeltilirse haklısın,garp böyle bir söz demedi derim,düzeltilmezse de ben haklı olurum.şuanlık ben haklı gibi duruyorum

düzeltilirse haklısın,garp böyle bir söz demedi derim,düzeltilmezse de ben haklı olurum.şuanlık ben haklı gibi duruyorum
şu linki at okuyayım bi
eğer doğruysada garp rogere olan düşmanlığından demiştir roger KK olmayı sonuna kadar haketmiştir

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık