Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
East Blue'dan haber göndermeleri zor sanki ya. :D Haberleri varsa belki ustası da gelir. Sağlam birisi çıkabilir. Hatta Dragon'un adamı olsa keşke. Sabo dışındakiler kötü. :/
İhtimali var onun.

Bu arada bu Neko, Enel, Lucci, Katakuri, Shanks, Luffy 'nin arka arkaya sıralandığı bir kapak vardı onu bulamadım yardımcı olacak biri var mı?

Reyis bu arc patlama yapacak. Etna halt eder, Akainu kıskanıp ağlar. Geliyor gelmekte olan :at::D
Bu arc gelmezse bir daha gelmesin zaten. Evde yokuz. :D
Zoro durmadan yolunu kaybediyor okey eyvallah anlıyorum da bu Zoro fanlarına noluyor da yollarını kaybediyorlar anlamıyorum yosun mu kokluyorsunuz kılıç mı yalıyorsunuz ALOOOOO?
Zoro avatarı iyi gelmedi sana. Kimse bir şey yazmadığı halde sinirleniyorsun falan. Avatarı görünce Zoro fanları bir şey mi dedi sanıyorsun? :D

Bu arc gelmezse bir daha gelmesin zaten. Evde yokuz. :D

Zoro avatarı iyi gelmedi sana. Kimse bir şey yazmadığı halde sinirleniyorsun falan. Avatarı görünce Zoro fanları bir şey mi dedi sanıyorsun? :D
Makara yapıyorum yahu klasik şeyler :D

Düzgün tartışma olmuyor diye modları uyaran adam durduk yere laf atıyor çok ilginç cidden. :/
Dostum sen ne zaman çocuk gibi davranmayı bırakıp kime laf söylüyorsan onu alıntılamaya başlayacaksın?

Makara yapıyorum yahu klasik şeyler :D

Dostum sen ne zaman çocuk gibi davranmayı bırakıp kime laf söylüyorsan onu alıntılamaya başlayacaksın?
Bunu cidden sen mi soruyorsun? Kimin bir davranışını eleştirsen daha beterini yapıyorsun da kabul edeceğini sanmıyorum. Başkalarının çelişkilerini göstermekten kendi çelişkilerini göremiyorsun. Hal böyleyken, üzgünüm reis demek senin kadar dik duruş gösteremiyorum.

Ha, durum bu değil geyiğine takılıyorsan da pardon derim. Başka ne diyebilirim ki.

Bunu cidden sen mi soruyorsun? Kimin bir davranışını eleştirsen daha beterini yapıyorsun da kabul edeceğini sanmıyorum. Başkalarının çelişkilerini göstermekten kendi çelişkilerini göremiyorsun. Hal böyleyken, üzgünüm reis demek senin kadar dik duruş gösteremiyorum.

Ha, durum bu değil geyiğine takılıyorsan da pardon derim. Başka ne diyebilirim ki.
Çok gerginsin bilader biraz sakin ol makara yapıyoruz burada forumun olayı bu zaten sen yenisin o yüzden pek bilmiyorsun bu tür atışmaları üzerine alınma hemen olur mu.
Biz senin yerine topladık o kadar, kavanoza bile koyduk emek harcadık emek :artiz:
Arı gibi çalışıyorsun zaten bunu herkes görüyor ama bilinçsiz çalışıyorsun reis xd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık