Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'yu soyunu korumak için Wano'da gölgesini gördüğümüz Shimotsuki, kardeşi Koshiro'nun yanına göndermiş olabilir. Eğer öyleyse bu arc Zoro babasının kılıcını alır..
East Blue'dan haber göndermeleri zor sanki ya. :D Haberleri varsa belki ustası da gelir. Sağlam birisi çıkabilir. Hatta Dragon'un adamı olsa keşke. Sabo dışındakiler kötü. :/

Zoro durmadan yolunu kaybediyor okey eyvallah anlıyorum da bu Zoro fanlarına noluyor da yollarını kaybediyorlar anlamıyorum yosun mu kokluyorsunuz kılıç mı yalıyorsunuz ALOOOOO?

Page One'a ne olduğunu bilsek daha iyi yorum yapardık ama bilmiyoruz işte. Kayıp mı etti orada yoksa kalkıp yoluna mı baktı.

Bazen arkadaşların yakındıklarını duyuyorum işte güzel tartışmalar dönmüyor diye tabi bir yere kadar haklı olsalar da böyle bir manga çizim karakteri olduğu müddetçe neyi tartışacağız ? Bak ne güzel soru sormuşsun ama yok cevabı hani salla sallayabildiğin kadar öyle işte xD
En büyük kabusu vs çizmek olan mangakanin manasını okuyunca valla haklısın bize sallamak düşüyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık