Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Siz, sen değil siz yani lütfü fanları.

@Mr.Bushido Standart bir spoiler ve bölüm arası yorum geçişleri şöyle gerçekleşiyor.

Spoiler düşer, Luffy, hep özgürüm, diyor sonra başlıyorlar tabi.
Reis Özgür, ya bu çocuk süper ya, Luffy gibisi yok.
Sitenin aklı başında olan kısmı(Zoro fanları :ehe: ):
La bırakın ne özgürü daha iki dakika önce ekmek parası için boynunda tasmayla çalışıyordu.
Luffycier: Luffy kaptan ve KK olacak ne anlatıyonuz ya !! Özgürüm diyorsa demek ki özgürmüş hep kurtarabilirmiş kendisini, inanılmazı yapar Luffy o :oleyo2:

Bölüm gelir tabi bunların ardından, Lütfü bir dakikadır özgürüm der bölümde.
Luffy fanları durmazlar tabi:

Gerçekten Reis çok gerçekçi, bir dakikadır özgür olmuş, bir dakikadır özgürüm diyor, böyle gerçekçi karakter yok, Böyle karakter yok, böyle yok, Reis ya :confused:
Yalnız harbiden o zaman öyle demişlerdi hahahhah çok net hatırlıyorum. Yazdığın tüm muhabbetler birebir aynı şekilde olmuştu :D
Hayır çeviri ne olursa olsun Lütfü denilen ibiğin tutsak olduğunu düşünen de ne bileyim :fool:
Çeviri de muhtemelen benim attığım gibi ya. Lütfü kimse olmayınca şova kalkıyor işte :ehe:

Sen kusurunu görmesen de olur, zaten senin kusuruna bakmıyoruz ;)

Luffy hep özgürdür, come yonkou yapar :good:

@Millennium Wizard o bizim ayıbımız, Reis öyle bir söz söylemese bile biz halletmeliydik o işi, başka fanlardan hiç ders çıkarmıyoruz :oleyo2:
İşte kendimizi Luffy fanları kadar geliştirememişiz yetersiz kalmışız.:üzgünüm:Senin de dediğin gibi Luffy fanları bambaşka seviyedeler.:flaugh:

Croco'yu mesela dışarıdayken ne zaman görsek gazete okuyor. Doflamingo ise hapishanede bile gazete okuyabiliyor. Demek ki Croco kadar özgürdür. :oleyo::oleyo:
Düşün işte Croco içeride gazete yüzü göremiyordu.Reis almasını bilmiş.

Sende acayip bir Luffy fanı potansiyeli gördüm, bizim tarafımızda olman güzel, Zoro tek falan yerse devreye girmeni bekliyorum Reis :good:
Biri on yapan kılıcımı alıp, geleceğim... ;)

Düşün işte Croco içeride gazete yüzü göremiyordu.Reis almasını bilmiş.
Croco'yu da küçümsememek gerek. Ona yüzük hediye etmişler. Hapishanede bir erkeğe neden yüzük hediye edilir o da ayrı bir konu. ;)

Eğer ilk atılan çeviri doğruysa muhtemelen “talim yapıyordum” gibi bir mantıkla esaret gibi görmemiştir -ki esaretti elbette- ama ikinci çeviri doğruysa bu da tespittir sadece.
İki türlü de benim için beklenmedik bir şey demiş olmaz Luffy.
Aslında arkadaşımızın burada söylemek istediği şey Troll yapmıştır :oleyo2:

Troll yapmış yani sıkıntı yok :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık