Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4vs2'yi çizerdim. Roger vs WB'yi yine berabere bitirirdim ama şaftlarını kaydırtırdım en az 10 sayı sürerdi dövüşleri. Oden'in pestilini çıkartırdım.
Senin alfa her ne kadar WB'ye diz çökse bile o bölüm bence serinin en gereksiz bölümlerinin başında geliyor. Hiç bir mantığı yok, dengesi yok, çekiciliği yok.
Bir Mangaka böyle bir dövüşü bile doğru düzgün çizmeyecekse yada bu karakterler arasındaki gücün nasıl işlediğini bile belli etmeyecekse ne diye çiziyor ki seriyi ?

Kaido ve Oden dövüşü de aynı şekil oldu gene bir halt anlamadık. İşin sonucu, şu saaten sonra WB'nin Sengoku'nun eşeğini bile dövememesi zoruma gitmez :oleyo2:

Senin alfa her ne kadar WB'ye diz çökse bile o bölüm bence serinin en gereksiz bölümlerinin başında geliyor. Hiç bir mantığı yok, dengesi yok, çekiciliği yok.
Bir Mangaka böyle bir dövüşü bile doğru düzgün çizmeyecekse yada bu karakterler arasındaki gücün nasıl işlediğini bile belli etmeyecekse ne diye çiziyor ki seriyi ?

Kaido ve Oden dövüşü de aynı şekil oldu gene bir halt anlamadık. İşin sonucu, şu saaten sonra WB'nin Sengoku'nun eşeğini bile dövememesi zoruma gitmez :oleyo2:
Oda'cığım bizler beyin jimnastiği yapalım, beynimiz sağlıklı olsun diye çabalıyor, sen de burada kalkmış ona türlü türlü hakaretler ediyorsun. :oops:

Üye silindi 1004

Üç gün dövüşüp yenilmediğin adama neden diz çökersin zaten? :hhh: Ya da Kaido'yla sarayda kapışıp indiremiyorsun ama, sonra ejderha formunu kesiyorsun falan. Dövüş çizmeyi sevmiyorum diye bahane olamaz.

Ace vs Jinbei 5 gün sürmüş mesela. Otur 5 gün boyunca kafanda dövüşü simüle et işte daha ne istiyorsun? :S
Lütfü'ye kıl olma sebebim de bu adamın dövüş çizme saçmalıkları :bilmem:

Üç gün dövüşüp yenilmediğin adama neden diz çökersin zaten? :hhh: Ya da Kaido'yla sarayda kapışıp indiremiyorsun ama, sonra ejderha formunu kesiyorsun falan. Dövüş çizmeyi sevmiyorum diye bahane olamaz.
Üç gün dövüştünüz kimse kimseyi öldüremedi mi ya ? Nesine baklavasına falan mı dövüşüyorsunuz bu nedir böyle. Bir de dövüşlerin sonunda Roger gidip secde ediyor ulan ölüm kalım savaşına girdin de kazanamadın mı ki secde ediyorsun ? Oda çiziyor işte he deyecen geçecen :fool:

Üye silindi 1004

Üç gün dövüştünüz kimse kimseyi öldüremedi mi ya ? Nesine baklavasına falan mı dövüşüyorsunuz bu nedir böyle. Bir de dövüşlerin sonunda Roger gidip secde ediyor ulan ölüm kalım savaşına girdin de kazanamadın mı ki secde ediyorsun ? Oda çiziyor işte he deyecen geçecen :fool:
Kol bacak kaybı falan da yok ortamda, ayıp olmasın diye birbirlerinin suratlarını çizmişler sadece :hhh:. İki tarafın da figüran karakterleri bile ölmemiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık