Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks'ın kılıcının adı o, biliyorum. Aynı kılıç olduklarına dair resmi bir bilgi yok.
Shanks'ın kılıcının ismi bile Vivre Card bilgisi.
Şimdi baktım wikiye bile eklemişler.Kartlar resmi bilgi sbsde mi ne geçmişti.Bize çevirenler belki düzgün aktarmıyor ne biliyoruz.Yani wikiye ekleyen adamlar bilmiyor mu bunu.Kartlara güvenmem demiyorlar çünkü resmi bilgi o yüzden ekliyorlar.Roger konusunda ise onun kılıcı belirsiz onun kılıcı farklı bir kılıçtır.

Şimdi baktım wikiye bile eklemişler.Kartlar resmi bilgi sbsde mi ne geçmişti.Bize çevirenler belki düzgün aktarmıyor ne biliyoruz.Yani wikiye ekleyen adamlar bilmiyor mu bunu.Kartlara güvenmem demiyorlar çünkü resmi bilgi o yüzden ekliyorlar.Roger konusunda ise onun kılıcı belirsiz onun kılıcı farklı bir kılıçtır.
Kartlar resmi bilgi olarak geçiyor aynen. Bir bilgi geldi mi Wikia'ya ekliyorlar direk. Forumlarda pek kabul görmüyor.

Roger'in kılıcını sormuş, ben de ona cevap vermiştim zaten. :D
Vivre konusunda tartışmaya girmiyorum. İsteyen inanabilir tabii. Ben artık manga haricindekileri önemsemiyorum. Sbs de dahil.

Yok ben canon demiyorum. Ama resmiyeti var yani, kabul görüyor. O anlamda dedim.
Kabul görüyordu demek daha doğru. İlk geldiğinde baya tartışmalar oldu ama sonra gelen hatali bilgiler milletde güven bırakmadı daha. Doğru olanlar zaten mangada olan şeyleri yazmışlar biraz değiştirerek. Önemli olan pek çok şey hataliydi. İsimlerde bile hata yapmışlardı :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık