Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O savaşta Kuma'nın meyve gücüne başvurduğunu bile göremedik çünkü adam robot. Tam gücünde bir Kuma'nın ne yapacağını bilemiyoruz, en basitinde İva tekme atarken patisiyle engelleyebilirdi böyle temel şeyleri bile yapamıyor. Yani dediğin biraz anlamsız.

Yani kalbur üstü karakterlere direk onu yapamaz ama uzun süren bir dövüşün sonunda yapabilir.

Haki kullanması bir şey ifade etmiyor şu son sayılardan sonra. Meyve gücü kendine has engellenemez özelliklere sahip olabiliyor Bariyer meyvesi gibi.
Kullandı.Robot da kullanıyor.Ursus Shock ve şu Zoro’ya attığı tekniği okamalara yaptı.İva ondan sinirlendi zaten.Patiyle engelleme olayında haklısın.Savunma anlamında kendi kişiliğiyle daha iyi dövüş çıkartırdı kendini savunurdu.Kendini patiylr savunur ve ışınlanıp kaçabilirdi saldırılardan.Ama işte ben bu durumun yine de İva>Kuma denklemini değiştireceğini düşünmüyorum.İvankov seni az mı dövdüm hatırlatayım şimdi diye boşa konuşmadı.Sonrasında da tekmeyle hallediyor işini.Bariyer meyvesi ayrı konu.Ben Kuma’nın Law nasıl herkesi bölemiyorsa aynı şekilde gücünü her rakibe işletemeyeceğini düşünüyorum.Haki seviyesi yüzünden.

Kullandı.Robot da kullanıyor.Ursus Shock ve şu Zoro’ya attığı tekniği okamalara yaptı.İva ondan sinirlendi zaten.Patiyle engelleme olayında haklısın.Savunma anlamında kendi kişiliğiyle daha iyi dövüş çıkartırdı savunma anlamında.Kendini patiylr savunur ve ışınlanıp kaçabilirdi saldırılardan.Ama işte ben bu durumun yine de İva>Kuma denklemini değiştireceğini düşünmüyorum.İvankov seni az mı dövdüm hatırlatayım şimdi diye boşa konuşmadı.Sonrasında da tekmeyle hallediyor işini.Bariyer meyvesi ayrı konu.Ben Kuma’nın Law nasıl herkesi bölemiyorsa aynı şekilde gücünü her rakibe işletemeyeceğini düşünüyorum.Haki seviyesi yüzünden.
Prime Moria>Dof da olabilir uyandırayım. :p Moria hakkında daha fazla bilgi gelince prime halini de entegre edeceğim.

Kuma meselesi biraz benim tahminim.

Not: O savaşta dediğim İvankov ile atışmasıydı.

Prime Moria>Dof da olabilir uyandırayım. :p Moria hakkında daha fazla bilgi gelince prime halini de entegre edeceğim.

Kuma meselesi biraz benim tahminim.
Kuma seni çok etkilemiş gücüyle ondan herhalde bu tahminler algı farklı olmuş. :D Moria vs atarken ne yaptı görsek bir fikrimiz olacakta yok işte o yüzden birşey diyemem.Denk dövüştü dedikleri ejderha boyutuna çıkıp kapışmak da olabilir.Boyutların önemli olmadığını Luffy’den biliyoruz.Küçümsemem o halini ama abartacak veri de yok şu an.

Kuma seni çok etkilemiş gücüyle ondan herhalde bu tahminler algı farklı olmuş. :D Moria vs atarken ne yaptı görsek bir fikrimiz olacakta yok işte o yüzden birşey diyemem.Denk dövüştü dedikleri ejderha boyutuna çıkıp kapışmak da olabilir.Boyutların önemli olmadığını Luffy’den biliyoruz.Küçümsemem o halini ama abartacak veri de yok şu an.
Bu arada Caesar da hax biri epey. Duruma göre o oksijen kesme muhabbetiyle çoğu kişiyi kündeye getirebilir.

Tam amiral meyvesi aslında.

Aynen ya pek takmıyordur Oda bunu :d

Bir de şöyle bir durum var: diyelim ki her nesnenin (kılıcın, topuzun vs) alabileceği belli bir miktar haki var. Bu hakiden sonra aldığı miktar bir etki etmiyor desek. Zoro da 3 kılıcının alabileceği en fazla hakiyi ekleyebiliyorsa, 3 kılıç stili daha üstün oluyor.

Burada biraz mangaya bakıyor iş. Eğer bir nesnenin alabileceği haki sınırlıysa haki taşırma olayı kişinin haki miktarının hayvanlığını göstermiş olur. Ama eğer böyle bir olay yoksa, haki taşırma falan derken tek kılıç kullanan uçar gider.

@Roronoa Zoro @Hakili Yumruk siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?
Haki taşırma olayı nerde geçiyor tam olarak ? Merak ettim bi bakayım ona.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık