Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:of::of::of:

Bu savaş demektir!
Aksini kanıtlayın. :hhh:
Başka meziyeti olmasa da ikidir onu ön planda çiziyor. Güç olarak olmasa bile konum olarak yüksek olabilir.
Gaban'ın bir tık daha önde olması lazım. Umarım Oden tayfaya girdiğinde Gaban'ı işler.
Buggy en az YC2 seviyesi ya öyle deme. Sadece göstermek istemiyor gerçek gücünü.
3 hakide zirve ama kullanmıyor galiba.

Roger'ın yanındaki çocuklar nasıl eğleniyor bak... Beyazsakal güya yetim hakkı savunuyor fakat tek eğlenceleri Oden'in cinsel hayatını dikizlemek.
Şimdi neden Oden'e kardeşim dediği belli oldu, meğersem onların cinsel hayatına dahil olmakmış amacı. Adam ''amca baba yarısıdır'' sözünü yanlış anlamış.

Gaban'ın bir tık daha önde olması lazım. Umarım Oden tayfaya girdiğinde Gaban'ı işler.
Ben Gaban'dan umudu kestim. Özellikle Oden girdikten sonra ona daha az yer bile kalabilir.

Beklediğimden iyi yine. Bizim tayfa hariç dövüş çizmez bu adam. :D

Shanks ve Mihawk dövüşü de çıkmıştır belki. :D
Valla diğer mangakalar yeri geliyor ana karakterini hiç çizmiyor başka yan karakterlerin full dövüşlerini çiziyorlar.Bir oda geçiştiriyor ana tayfa dışındakileri.Anca işte senaryonun yolu üstünde senaryo için gerekiyor diye nadiren çizdiği oluyor.Onun dışında hep tek sahne.Yan karakterleri bu kadar umursamayan mangaka görmedim varsa yoksa Luffy ve tayfası.Çok ayıp ediyor biraz takipçiye saygısı olması lazım.

"Ore wa Yowai."

"Nasıl bir kral olacaksın. VELET!"

"Hani canıma okuyacaktın. Niye kaçıyorsun?"

Durup dururken aklıma geldiler gene kızdım bak.
Sen git herkesin prime dönemini 30lu-40lı yaşları yap. Sonra 17 yaşına kadar dünyanın en güçsüz ve sakin okyanusundaki köyünden dışarı çıkmamış veledi 2 senede yenidünyada yonkoularla savaşacak seviyeye çıkar.
Sopalık bu Oda, sopalık.:of:

Son düzenleme:
Valla diğer mangakalar yeri geliyor ana karakterini hiç çizmiyor başka yan karakterlerin full dövüşlerini çiziyorlar.Bir oda geçiştiriyor ana tayfa dışındakileri.Anca işte senaryonun yolu üstünde senaryo için gerekiyor diye nadiren çizdiği oluyor.Onun dışında hep tek sahne.Yan karakterleri bu kadar umursamayan mangaka görmedim varsa yoksa Luffy ve tayfası.Çok ayıp ediyor biraz takipçiye saygısı olması lazım.
Katılıyorum. Luffy ve tayfanın geri kalanı bile ayrılıyor. 2 yıl sonra tayfanın adam akıllı kaliteli dövüşleri yok. Luffy, başarısız olsa bile Kaido'yla bile kapıştı. Yani arc bittiğinde ve geriye baktığımızda akılda kalan hep Luffy'nin dövüşleri oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık