Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk'ın sözünden benim anladığım; bildiğimiz kara kılıç muhabbetinden bahsediyor. Demek ki, kılıcını kendisi karartmış. Mesela Hazan Suyu karartıldığı halde en iyi 21 içinde. Yani bir Yoru değil. Demek ki, her silah Yoru olamıyor ama kara kılıç olabiliyor.
Shusui kara kılıç olduğu için seviyesi yükselmiş olabilir. Hitetsu kara kılıç olunca enma'nın seviyesinin yükselmesinden bahsediyordu.

Üye silindi 1004

Mihawk'ın sözünden benim anladığım; bildiğimiz kara kılıç muhabbetinden bahsediyor. Demek ki, kılıcını kendisi karartmış. Mesela Hazan Suyu karartıldığı halde en iyi 21 içinde. Yani bir Yoru değil. Demek ki, her silah Yoru olamıyor ama kara kılıç olabiliyor.
Yoru’nun en iyi kılıç olmasının sebebi Mihawk değil mi? Yoksa Mihawk’tan bağımsız mı en iyisi? Çünkü Wado’yu en iyi yapacağım diyor Zoro. Wado en iyisi olunca Yoru’dan daha iyi bir kılıç mı olacak?

Direk Yoru olur demiyorum zaten. :D Bir kılıç karardığı zaman seviye atlıyor ya onu kastettiğini düşündüm ben. Ancak dediğin gibi koka olayı daha mantıklı.

Çıkarsın, Dof bile alevli ip yapıyordu. Enma'nın neyi eksik. xd

Lastik olduğu için esnek olmasının önemi yok mu? XD Neyse ya bu konu nereden açıldı bilemiyorum. :D
Seviye atlaması yine onu Kokutou yapmaz ki. Enma kara kılıçç olunca elbet seviye atlayacak ama bu onu diğer en iyi 24'ten farklı yere koyacak. En iyi 12'den bir kılıcı kara kılıç yapmak onu nasıl bir seviyeye çıkarır o da ayrı bir soru işareti.

Orada kastedilen şey her kılıcın, kara kılıca dönüşebileceği. Her kılıç Kokutou Yoru ile aynı seviyede olamaz yani. Ama onun gibi kara kılıç olabilir. Zaten her 'Kara Kılıç' aynı seviye olsa idi Mihawk'ın ki en iyi 12'den sayılırken Ryuma'nın 'Hazan Suyu' en iyi 24'ten olmazdı.

Shusui kara kılıç olduğu için seviyesi yükselmiş olabilir. Hitetsu kara kılıç olunca enma'nın seviyesinin yükselmesinden bahsediyordu.
Seviye yükselebilir. Demek istediğim bu mantıkla Hazan Suyu'nun da seviyesinin yükselmiş olması lazım ama ona rağmen en iyi 12 içinde değil. Belki de önemsiz bir kılıçtı önceden. :bilmem:
Yoru’nun en iyi kılıç olmasının sebebi Mihawk değil mi? Yoksa Mihawk’tan bağımsız mı en iyisi? Çünkü Wado’yu en iyi yapacağım diyor Zoro. Wado en iyisi olunca Yoru’dan daha iyi bir kılıç mı olacak?
Mihawk kararttıktan sonra en iyisi olmuştur muhtemelen. Kararmadan olmaz. Wado'nun da önce kararması lazım. Üstüne en iyi kılıç ustası da olunca kılıcı da en iyisi olur herhalde.

Valla uzun uzun açıklama yapmayacağım. O sahneden bile güç çıkarımı yapmaya çalışıyorlar. Mr1’in üstüne bina atıyordu Zoro. O yüzden o bacadan kılıç ile çıktı. Luffy şöyle çıktı demek mantıklı değil. Ama deli biz olduk iyi mi :D
Atıyor da noluyor la bina işte adam el hareketiyle elma gibi doğruyor. :D

Fiziksel olarak çok daha iyi işler yapanlar var seride bunlar normal kalıyor bir noktada. Fakat Daz çok iyi rakipti.

Suikastçiyim diyordu umarım bir kaç teknik görürüz tekrardan gördüğümüzde.

Seviye atlaması yine onu Kokutou yapmaz ki. Enma kara kılıçç olunca elbet seviye atlayacak ama bu onu diğer en iyi 24'ten farklı yere koyacak. En iyi 12'den bir kılıcı kara kılıç yapmak onu nasıl bir seviyeye çıkarır o da ayrı bir soru işareti.

Orada kastedilen şey her kılıcın, kara kılıca dönüşebileceği. Her kılıç Kokutou Yoru ile aynı seviyede olamaz yani. Ama onun gibi kara kılıç olabilir. Zaten her 'Kara Kılıç' aynı seviye olsa idi Mihawk'ın ki en iyi 12'den sayılırken Ryuma'nın 'Hazan Suyu' en iyi 24'ten olmazdı.
Ben direk bir üst kademeye çıkacak diye anlamıştım onu. :D Rank diye bahsediyordu çünkü. Yoru ile aynı seviye derken ''En iyi 12 kılıç'' arasında yer alacak manasında diyorum. :D Direk aynısı olmaz.

Üye silindi 1004

Fiziksel olarak çok daha iyi işler yapanlar var seride bunlar normal kalıyor bir noktada. Fakat Daz çok iyi rakipti.

Zoro’nun tırnağı kadar dayanıklı olmayan bi adam. Zoro bi iki felsefi söz söyleyip tek attı.

Konu Mr1’in binayı dilimlemesi değil zaten :D

Daz dövüşü güzeldi. Hala Croco-boy’un yanında dolanıyor. O yüzden görme ihtimalimiz var.

Orada Oda iki karakteri de özel hareket yapmadan çıkartırıyor. Zoro’nun isimli saldırı yapmasını bekliyorsun. Gerçi Luffy’e orijinal diyorsun ne diyeyim sana :flaugh:

Al sahne burda. Kolları ile kurtulmayı pek ala deneyebilir.

Bu da Luffy.

Yüzü bile katlanmış herifin. Zoro'nun yüzü normal.:D

Bu da farklı perspektiften Luffy'nin nasıl bir yere sıkıştığı.

Şehri yıktı diyorlar Luffy için.:D

Bu arada Zoro tek kılıç stili ile 36 point phoenix kullanıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık