Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamın aklı vs mantığı ile çalışıyor. Eylemlerinin ardındaki motivasyonu bile dövüşe, güce çekiyor. :/

Boşuna demiyorum ''serilerin kritiğini yapamıyor'' diye. Şimdi sorsak Oda seriyi para kazanmak için uzatıyor der. Ancak Boruto rezaleti yüzünden Kishi'ye laf yapmaz. Halbuki para için okuyucuyu kimin sömürdüğü ortada. :D

Samurai 8 serisini okudu mu? Merak ediyorum. :)
Sıra Baruto'ya gelmeden serinin içinden geçmişti zaten Kişi. O kadar güzel başlayıp bu kadar kötü bitirince fanlar da sanırım tam idrak edemedi durumun vahametini.

Yeni gördüm hemen cevabını vereceğim. Bu arada adım Fatih falan değil. :/

Ne bariz? Pein dövüşünü nasıl kazandı anlatsana? Obito'yu nasıl yenemedi? Obito'yu kim ikna etti sözleri ile? Kaç senelik motivasyonu bir veledin bir kaç sözü ile yok oldu. :D

Luffy dövüşlerinin yine bir mantığı var. Dezavantajlarını kullandı. ;) :) Seversin karşıt elementleri. :) Tıpkı Sasuke vs Deidara gibi. ;) Ayrıca ben kabul ediyorum zaten Op'un o konuda çok iyi olmadığını. Sen gereksiz övünç duyuyorsun Naruto konusunda. ;)
Ertuğrul mu? Ne :oleyo2:

Moriada nasıl bir dezavantaj kullandı?

Obito konusunda, Naruto, Bee, Gai ve Kakashi orada Obito dövüştükten sonra ÇOOOOOK şey geçti. Madara bile arkadan vurdu adama. En son Kakashi ile dövüştü ve yenilince işte o zaman taraf değiştirdi. O zamana kadar adamın başından bir ton şey geçti. Bunu sadece Naruto'ya indirgemek, bilemiyorum Altan. Bilemiyorum.

Benim Naruto'nun dövüşleri ile ilgili irite olduğum tek dövüş Kakuzu savaşıdır. Luffy'in ise East Blue hariç yani Grand Line'ye girdikten sonraki her ama her dövüşü şaibeli. Bir tarafa gözünü kapatıp diğer tarafa açmak kolay oluyor elbette.

Yeni bölüm gelmeyince ortalık Jimbei gömme ve Naruto vs One piece muhabbetleriyle doldu.

Bir ben üzülüyorum herhalde. :üzgünüm:

Ertuğrul mu? Ne :oleyo2:

Moriada nasıl bir dezavantaj kullandı?

Obito konusunda, Naruto, Bee, Gai ve Kakashi orada Obito dövüştükten sonra ÇOOOOOK şey geçti. Madara bile arkadan vurdu adama. En son Kakashi ile dövüştü ve yenilince işte o zaman taraf değiştirdi. O zamana kadar adamın başından bir ton şey geçti. Bunu sadece Naruto'ya indirgemek, bilemiyorum Altan. Bilemiyorum.

Benim Naruto'da dövüşleri ile ilgili irite olduğum tek dövüş Kakuzu savaşıdır. Luffy'in ise East Blue hariç yani Grand Line'ye girdikten sonraki her ama her dövüşü şaibeli. Bir tarafa gözünü kapatıp diğer tarafa açmak kolay oluyor elbette.
Moria'da kullanmadı zaten. Ayrıca fark ettiysen o konuda iyi değil dedim zaten. :D Her serinin bir eksi yanı olabiliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık