Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunun diğer anime ile ne alakası var? Nerede diğer animeden bahsettim?
https://comicvine.gamespot.com/profile/earendill/lists/my-favorite-piece-characters/74948/
Benim de sevdiğim çok OP karakteri var. Yine de beyni mercimekten küçük bir maymunu neden sevmem gerektiğini anlayabilmiş değilim.
Önceki konusmalarindan kesitler veriyorum. HxH ve One Piece gomup, Narutoyu yükseltme gayesindesin. Hadi HxH neyse de OP'a laf attığın site One Piece fan sitesi.

Şu comicvine da okumayacam. Bunalti geldi artık şu linklerden.

Önceki konusmalarindan kesitler veriyorum. HxH ve One Piece gomup, Narutoyu yükseltme gayesindesin. Hadi HxH neyse de OP'a laf attığın site One Piece fan sitesi.

Şu comicvine da okumayacam. Bunalti geldi artık şu linklerden.
Naruto mu yükseltmeye çalışıyorum? Nerede acaba söyler misin? Bana direk o mesajı gösterir misin? Yoksa kastettiğin bu mu?
http://www.korsanfan.com/konu/en-İyi-shonen-serisi-one-piece-hariç.1615/page-35#post-1116458

Konunun ismi bile ''En iyi'' iken İyi serileri kendince yazmak diğer serileri gömmek mi oluyor? Güzel mantıkmış. Tek doğru sen misin?

Naruto mu yükseltmeye çalışıyorum? Nerede acaba söyler misin? Bana direk o mesajı gösterir misin? Yoksa kastettiğin bu mu?
http://www.korsanfan.com/konu/en-İyi-shonen-serisi-one-piece-hariç.1615/page-35#post-1116458

Konunun ismi bile ''En iyi'' iken İyi serileri kendince sıralamak yazmak diğer serileri gömmek mi oluyor? Güzel mantıkmış. Tek doğru sen misin?
Hayır o değil. Beni alıntı edip Gona giydirmen, genelde konustuklarin ziyadesiyle.

Beyni olmayan dedin ya hani. Benim genel okuduklarim ve izlediklerimin arasında en favorim Gai ve Lee. Fındık kadar beyinleri yok. Bu anormal mi yapıyor bunu? Luffynin beynini sevmen engelse.

Rasengan ve Gölge klon hariç bir şey bilmeyen ana karakter yerine Luffyi 1000 kez tercih ederim.

[
Hayır o değil. Beni alıntı edip Gona giydirmen, genelde konustuklarin ziyadesiyle.

Beyni olmayan dedin ya hani. Benim genel okuduklarim ve izlediklerimin arasında en favorim Gai ve Lee. Fındık kadar beyinleri yok. Bu anormal mi yapıyor bunu? Luffynin beynini sevmen engelse.

Rasengan ve Gölge klon hariç bir şey bilmeyen ana karakter yerine Luffyi 1000 kez tercih ederim.
Ben Gona giydiriyorum ama Killua'yı da yüceltiyorum. Gon'u sevmediğim saklı bir şey değil. Luffy fanları da Zoro'ya gömüyor, tıpkı Zoro fanlarının Luffy'e gömmesi gibi.

Gölge klon hariç bir şey bilmeyen mi? Luffy ne biliyor peki yumruklar atmak dışında? Hangisi daha düz tartışalım istersen?

[
Ben Gona giydiriyorum ama Killua'yı da yüceltiyorum. Gon'u sevmediğim saklı bir şey değil. Luffy fanları da Zoro'ya gömüyor, tıpkı Zoro fanlarının Luffy'e gömmesi gibi.

Gölge klon hariç bir şey bilmeyen mi? Luffy ne biliyor peki yumruklar atmak dışında? Hangisi daha düz tartışalım istersen?
Cidden her dövüş gölge klon olması seni mutlu ediyor muydu? Narutonun hiç bir dövüşü keyif vermiyordu çünkü darbe alsa da o klon olacağına %1000 emindim çünkü. Shikamarunun zeka dolu dövüşü varken araya maydanoz gibi dalıp bodoslama Kakuzuya dalan adam düz değil mi? Çoğu dövüşün içine etmiş biri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık