Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cidden her dövüş gölge klon olması seni mutlu ediyor muydu? Narutonun hiç bir dövüşü keyif vermiyordu çünkü darbe alsa da o klon olacağına %1000 emindim çünkü. Shikamarunun zeka dolu dövüşü varken araya maydanoz gibi dalıp bodoslama Kakuzuya dalan adam düz değil mi? Çoğu dövüşün içine etmiş biri.
Her dövüş gölge klonu mu :) Peki Luffy'in yumruk ve tekme atmaktan başka neyi var? Bu seni tatmin ediyor mu? Hele Katakuri dövüşü *facepalm* ikisinin de yaptığı birbirinin tıpkısı idi. Ve bitince Luffy neden kazandı kimse söyleyemedi. Luffy neden kazandı sahi? Anlatabilir misin acaba?

Ayrıca gelip Naruto'nun tek şaibeli dövüşü olan Kakuzu'yu katman ilginçmiş. Biz Croco'lar, Enel'ler, Moria'lar gördük. Bu adam torpilli değil mi?

Her dövüş gölge klonu mu :) Peki Luffy'in yumruk ve tekme atmaktan başka neyi var? Bu seni tatmin ediyor mu? Hele Katakuri dövüşü *facepalm* ikisinin de yaptığı birbirinin tıpkısı idi. Ve bitince Luffy neden kazandı kimse söyleyemedi. Luffy neden kazandı sahi? Anlatabilir misin acaba?
Katakuri pes etti. Birisinin söylemesine gerek mi var? Anlayamadın mı?

Naruto, Nagato, Obito ve Sasuke karşısında nasıl kazandı? Anlatsana. :)

Ayrıca gelip Naruto'nun tek şaibeli dövüşü olan Kakuzu'yu katman ilginçmiş. Biz Croco'lar, Enel'ler, Moria'lar gördük. Bu adam torpilli değil mi?
Katakurinin arkaya düşmesi derim tamam olur.

Talk no jutsulari anlatalim biraz. Crocodile, Doffy aman biz neden kotuyuz bundan sonra iyi bir adam olacam gibi şeyler var mı ? :) Naruto en sevmedigim ana karakterlerden ama serisinddki kalın kaşlar ise en sevdiklerim.

Katakuri pes etti. Naruto, Nagato, Obito ve Sasuke karşısīnda nasıl kazandı? Anlatsana. :)
Nagato dediğin Pain ise çok bariz. Ve Naruto Obito karşısında kazan-AMADI. Hem de yanında , Bee, Kakashi, Gai varken. Sen hangi zaferden bahsediyorsun?

Sasuke ise kötüydü kabul ediyorum. Epey de kısa kesildi. Luffy Crocodile karşısında nasıl kazandı? Luffy Enel karşısında nasıl kazandı? Luffy Moria karşısında nasıl kazandı? Luffy Lucci dövüşünde nasıl kazandı?

''Anlatsana. :)'' Bekliyorum. Çabuk ol lütfen.

Son düzenleme:
Katakurinin arkaya düşmesi derim tamam olur.

Talk no jutsulari anlatalim biraz. Crocodile, Doffy aman biz neden kotuyuz bundan sonra iyi bir adam olacam gibi şeyler var mı ? :) Naruto en sevmedigim ana karakterlerden ama serisinddki kalın kaşlar ise en sevdiklerim.
Naruto'da abisine,kuzenine, teyzesine, amcasına kızan yaprak köyünü yok etmeye çalışıyordu. Karakterlerin müthiş motivasyonları vardı:hhh:

Naruto'da abisine,kuzenine, teyzesine, amcasına kızan yaprak köyünü yok etmeye çalışıyordu. Karakterlerin müthiş motivasyonları vardı:hhh:
Luffy de acıktığında dinazordan sürüngene, balıktan kuşa kadar kesip yiyordu. Hajrudin arenada bir Boğa yemek istedi diye niye bu kadar sinirlendi? Müthiş motivasyon ve bencillik gerçekten.

Mangaya göre Luffy G4'ü TS başından beri biliyormuş. Peki öyleyse. Noah balıkadam adasına düşüpte 100.000 kişiyi öldürecek olmasına rağmen Luffy neden G4 açmadı? Motivasyonu mu yetersizdi? :rolleyes: :hhh:

Luffy de acıktığında dinazordan sürüngene, balıktan kuşa kadar kesip yiyordu. Hajrudin arenada bir Boğa yemek istedi diye niye bu kadar sinirlendi? Müthiş motivasyon ve bencillik gerçekten.

Mangaya göre Luffy G4'ü TS başından beri biliyormuş. Peki öyleyse. Noah balıkadam adasına düşüpte 100.000 kişiyi öldürecek olmasına rağmen Luffy neden G4 açmadı? Motivasyonu mu yetersizdi? :rolleyes:
Dostum motivasyon dediğimiz şeyi nasıl bu kadar tuhaf yerlere çekebildin hayret ettim:D
Benim demek istediğim neredeyse bütün villianlarında bir ucuz aile draması altyapısı vardı. G4 ne alaka, Noah ne alaka, balıklar, sürüngenler, dinozorlar konuyla ne alaka?

Dostum motivasyon dediğimiz şeyi nasıl bu kadar tuhaf yerlere çekebildin hayret ettim:D
Benim demek istediğim neredeyse bütün villianlarında bir ucuz aile draması altyapısı vardı. G4 ne alaka, Noah ne alaka, balıklar, sürüngenler, dinozorlar konuyla ne alaka?
Adamın aklı vs mantığı ile çalışıyor. Eylemlerinin ardındaki motivasyonu bile dövüşe, güce çekiyor. :/

Boşuna demiyorum ''serilerin kritiğini yapamıyor'' diye. Şimdi sorsak Oda seriyi para kazanmak için uzatıyor der. Ancak Boruto rezaleti yüzünden Kishi'ye laf yapmaz. Halbuki para için okuyucuyu kimin sömürdüğü ortada. :D

Samurai 8 serisini okudu mu? Merak ediyorum. :)

Adamın aklı vs mantığı ile çalışıyor. Boşuna demiyorum ''serilerin kritiğini yapamıyor'' diye.
Bakıyorum soruma cevap veremedin canım benim. :hhh:
Nagato dediğin Pain ise çok bariz. Ve Naruto Obito karşısında kazan-AMADI. Hem de yanında , Bee, Kakashi, Gai varken. Sen hangi zaferden bahsediyorsun?

Sasuke ise kötüydü kabul ediyorum. Epey de kısa kesildi. Luffy Crocodile karşısında nasıl kazandı? Luffy Enel karşısında nasıl kazandı? Luffy Moria karşısında nasıl kazandı? Luffy Lucci dövüşünde nasıl kazandı?

''Anlatsana. :)'' Çabuk ol lütfen.

''Anlatsana. :)'' Fatihcim. Bekliyorum. Çabuk ol lütfen.
Yeni gördüm hemen cevabını vereceğim. Bu arada adım Fatih falan değil. :/

Ne bariz? Pein dövüşünü nasıl kazandı anlatsana? Obito'yu nasıl yenemedi? Obito'yu kim ikna etti sözleri ile? Kaç senelik motivasyonu bir veledin bir kaç sözü ile yok oldu. :D

Luffy dövüşlerinin yine bir mantığı var. Dezavantajlarını kullandı. ;) :) Seversin karşıt elementleri. :) Tıpkı Sasuke vs Deidara gibi. ;) Ayrıca ben kabul ediyorum zaten Op'un o konuda çok iyi olmadığını. Sen gereksiz övünç duyuyorsun Naruto konusunda. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık