Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üzmez üzmez :D Zaten artık olayı başlattı. Ryuma, Zoro' nun atası çıkar bu kadar benzerlik çok fazla çünkü. Tarih tekerrür edecek ve Wano da biri daha kahraman ilan edilecek. O kılıcı hakkettiğini gösterecek Wano'ya :a::D
Zoro o kılıcı wano ya emanet eder ryumanın kanından değildir roronoa ailesindendir onlardan da hayatta kalan SON KILIÇ Bükücü dür:oleyo2:

Ben Garpı gömenleri cidden anlamıyorum.
Birincisi bu herif ana karakterin dedesi. Seri de ki yeri sağlam.
İkincisi saf fiziki güçle üstün bir nam salmış. Rocks adı verilen örgütün liderini bile gömmüş adam.
Kaldı ki kişisel egosu 0. Hiç bir durum umrumda değil kendini ön plana atmak gibi bir kaygısı yok.
Her Luffy başarısında o Garpın torunu şüphe yok diye betimlenen biri.

Adamın balon, Luffynin Smokeri çıkma gibi bir durumu olabilir mi yahu. Herif Roger öncesinde bile adını herkese duyurmuş biri. Smoker kime nasıl ad duyurmuş benzerlik kuruluyor.

Herşeyi geçtim, çocukluğu Luffy'nin aynısını Luffy'nin 60 yaşındaki hali Garpın aynısı. Dragonu es geç Luffy direk dedesinin minyatürü.

Rocks açıklanınca bence Garpa çok sağlam bir itibar verecek. Bu herif Rogeri kovalamaktan öte biri.

Herifin tek eksisi inandığı adalet. Luffy gibi özgür düşünmüyor ki onunda bir sebebi vardır diye düşünüyorum.

Ben Garpı gömenleri cidden anlamıyorum.
Birincisi bu herif ana karakterin dedesi. Seri de ki yeri sağlam.
İkincisi saf fiziki güçle üstün bir nam salmış. Rocks adı verilen örgütün liderini bile gömmüş adam.
Kaldı ki kişisel egosu 0. Hiç bir durum umrumda değil kendini ön plana atmak gibi bir kaygısı yok.
Her Luffy başarısında o Garpın torunu şüphe yok diye betimlenen biri.

Adamın balon, Luffynin Smokeri çıkma gibi bir durumu olabilir mi yahu. Herif Roger öncesinde bile nam salmış biri.

Herşeyi geçtim, çocukluğu Luffy'nin aynısını Luffy'nin 60 yaşındaki hali Garpın aynısı. Dragonu es geç Luffy direk dedesinin minyatürü.

Rocks açıklanınca bence Garpa çok sağlam bir itibar verecek. Bu herif Rogeri kovalamaktan öte biri.
Bi tarafı övmek için diğer taraf gömülüyor. Sonuç bu oluyor. Yonko övmek için yonko 3 amiral alır diyen de vardı. Çok takmamak lazım.

Garp'i sevmem ama.

Şu sahnede aslında Garp'ın üç amiralin yerini tek başına doldurabildiği gösteriyor. Yani gücüne dair bir fikir oluşturabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık