Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bunda da öyle bir mesaj var diyebilir miyiz? :D

Yine de çok absürt bir güç oluyor hacı. Ne bileyim öyle bir güç beklemiyorum. Karşıdaki adamlarda Akainu, Aokiji, Kizaru var.:D
Luffy'nin de ileride o seviyeye erişeceğini söyleyen bir sahne gibi. Nasıl olsa aynı genler. Yani üçünü rahatlıkla yenemese de üçüne karşı dövüşebileceği bir güç. Seri sonunda varacağı nokta azı olmaz zaten.

Dövüşsün. Hücreleri saniyeden kısa sürede yenilen adamın savaştan sonra hala kafası yarık gezdiği gerçeği deyişmiyor.
Kaç yıldır Shirohige diye gezinen tiplerin yerine Akainu'nun WB'yi öldürdüğü gerçeği de değişmiyor. KS olaylarını kabul edeceğini varsayiyorum.

Kaç yıldır Shirohige diye gezinen tiplerin yerine Akainu'nun WB'yi öldürdüğü gerçeği de değişmiyor. KS olaylarını kabul edeceğini varsayiyorum.
Akainu WB'yi kargaşanın içinde, fırsat yakalayarak öldürdü sayılır. Teke tek bir odaya kapatılsalardı Akainu'nun oradan leşi çıkardı bildiğin üzere.

Akainu WB'yi kargaşanın içinde, fırsat yakalayarak öldürdü sayılır. Teke tek bir odaya kapatılsalardı Akainu'nun oradan leşi çıkardı bildiğin üzere.
Sonuç olarak öldüren Akainu olduğunu değiştirmiyor. Akainu da problem var mı peki? En son ayağa kalkıp o kafası yarik dediğin Marco ve Vista tarafı ile sözde kapışıyor ve üstünlüğünü kabul ettiriyor. Crocodan darbe alıyor. Jinbei ve Luffy'e bir magma darbesi ve Shanks.

Akainu pek etkilendi gibi durmuyor bu ölüm savaşından

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık