Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aklımda bir flaş patladı lan bir anda @Çörekçioğlu Luffy ve @Alpamis düello muhabbetini gördüm.Mesela CP-9 da Kaku kılıçustalığım CP-9’un en iyisidir ama CP-9’un en güçlüsü Lucci idi.Bunların durumuna mı benzer diyorsunuz?
Daha çok şey gibi; Mihawk kılıçta Bigmom'dan iyi ama dövüşü Bigmom kazanır demeye getiriyorlar. Yalnız bunun için Shanks'ın da meyve sahibi falan olması lazım. Lakin gördüğümüz kadarıyla o da bildiğimiz kılıç ustası. Dolayısıyla doğru bir argüman değil söyledikleri.

@Alpamis databooka göre Shanks Wb'ye eşit mi denmiş?

Çok küçümsemişler Shanks'ı.
Arkadaşlar ünvan olayına getiriyor olayı ama anlamak isteyen denk seviyede adam olduklarını çıkarır oradan. Ki WB'nin kendisi bile basamakları çıkıp buraya geldin ve işte karşımdasın diyordu.

@killz0ne

O tam durumu karşılamıyor çünkü Lucci kılıç kulllanmıyor. Ama ben de artık dövüşlerinde belli bir şeylerini kullanmadıklarını düşünmeye başladım. Bu hakide olabilir bir başka şeyde.

Arkadaşlar ünvan olayına getiriyor olayı ama anlamak isteyen denk seviyede adam olduklarını çıkarır oradan. Ki WB'nin kendisi bile basamakları çıkıp buraya geldin ve işte karşımdasın diyordu.

@killz0ne

O tam durumu karşılamıyor çünkü Lucci kılıç kulllanmıyor. Ama ben de artık dövüşlerinde belli bir şeylerini kullanmadıklarını düşünmeye başladım. Bu hakide olabilir bir başka şeyde.
Şenks kılıcı bıraksa peki :D

@killz0ne

Güzel bilgiymiş bu, artık Shanks = KK seviyesi diyebilirim. Hemide databook destekli, sağlam kaynağım var. :D

Ama hangi databook, itibarlı databook mu?
Oda imzalı, özel olarak uğraşmış. Bence en az manga kadar güvenilir. Belki mangadan daha da güvenilir. Sonuçta mangada olayları, ünvanları felan halkın ağzından duyuyoruz, halk tarafından olmasa bile kesinlik arz etmiyor olaylar. Burdaysa direk Oda demiş Shanks = Wb diye. Shanks istese KK olur net.

He bu arada Roger Garp'ın da dediği gibi valla KK oldu, yani Wb>Roger. Bu durumda eskiden de dediğim gibi Shanks>Kk oluyor. Ne güzel şeymiş bu databook :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık