Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Para ya da başka birşey dedim. Ne için olursa olsun benim çizdiğimiz serinin animesi böyle ..oktan olamaz. Kendi serime hakaret sayarım böylesi bir animeyi. Oda ne düşünür bilmem. Umurumda da değil ama benim düşüncem bu şekilde.
Adam manga hariç diğer yan ürünleri pek takmadığı için göreceli kalıyor.

Kid Reyizin vivre kartı açıklanmış.Reyize bir daha hayran oldum :a:
Nolmuş nolmuş?

@Raiden
Olm yazıp durmayın artık. :/ Saçma gelse de(benim için) yapacak bir şey yok mangaka konuyu kapatmış. İleride farklı bir bilgi çıkarsa yine tartışılır ama şu an hiçbir manası yok. Mihawk'la kızıl kafa aynı seviyenin adamları demiş işte.
Peki şöyle olabilir mi, yazıda Mihawk kızıl kafayı geçecek bir rakip bekliyor diyor ya hani. Mihawk en son Shanks'ın adasına gittiğinde belirttiği gibi tek kollu biriyle dövüşmeyeceğini söylüyor. Bu demektir ki Mihawk Shanks kol kaybettiğinden beri Shanks ile savaşmamış diyebiliriz sonuçta koskoca Mihawk bi anda tek kollusun aga diye bahane üretecek değil. Şimdi bu kızıl kafayı geçecek rakip arıyoe bilgisini böyle yorumlarsak, Shanks'ın kol kaybetmeden önceki halini geçecek bir rakip aradığı sonucuna varırız. Yani Mihawk ve kızılcık aynı seviyenin adamı olmayabilir. Bi kere Shanks Mihawk ile dövüşemiyor ki bu da gelişim göstermesine engel, sonuçta en güçlü kılıç ustası ile düello atıyorsun bundan iyi gelişme şekli mi olur. Neysem yani Mihawk denk değildir en az 1 gömlek üstündür.

@Raiden
Peki şöyle olabilir mi, yazıda Mihawk kızıl kafayı geçecek bir rakip bekliyor diyor ya hani. Mihawk en son Shanks'ın adasına gittiğinde belirttiği gibi tek kollu biriyle dövüşmeyeceğini söylüyor. Bu demektir ki Mihawk Shanks kol kaybettiğinden beri Shanks ile savaşmamış diyebiliriz sonuçta koskoca Mihawk bi anda tek kollusun aga diye bahane üretecek değil. Şimdi bu kızıl kafayı geçecek rakip arıyoe bilgisini böyle yorumlarsak, Shanks'ın kol kaybetmeden önceki halini geçecek bir rakip aradığı sonucuna varırız. Yani Mihawk ve kızılcık aynı seviyenin adamı olmayabilir. Bi kere Shanks Mihawk ile dövüşemiyor ki bu da gelişim göstermesine engel, sonuçta en güçlü kılıç ustası ile düello atıyorsun bundan iyi gelişme şekli mi olur. Neysem yani Mihawk denk değildir en az 1 gömlek üstündür.
O da bir bakış açısı tabi. :/ Mangada farklı bir şey görürsek yardırırız acımadan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık