Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O benimde aklıma geldi.Şahsen D. Olması benim için soy olarak + bir mevzu değil.Zira seride D. olmayan kalmadı.İyice şöhretini kaybetti benim gözümde.Bir çok kişi gibi oda D.'lerden biri derim.Zoro öylemi? Değil :D Seride çok fazla kılıç ustası soyu görmedik, wano falan.Yani özel bir durum olmalı croco içinde.
Geyik yapmasına girelim iddaya.Noldu bak gördün mü gibisinden, zira benimde aklıma bir şey gelmiyor :D
Peki öyle olsun. :D

Fakat şaşıracaksın hem de çok şimdiden söyleyeyim de :D

O benimde aklıma geldi.Şahsen D. Olması benim için soy olarak + bir mevzu değil.Zira seride D. olmayan kalmadı.İyice şöhretini kaybetti benim gözümde.Bir çok kişi gibi oda D.'lerden biri derim.Zoro öylemi? Değil :D Seride çok fazla kılıç ustası soyu görmedik, wano falan.Yani özel bir durum olmalı croco içinde.
Geyik yapmasına girelim iddaya.Noldu bak gördün mü gibisinden, zira benimde aklıma bir şey gelmiyor :D
O kadar da D. yok ya.

Nasıl yok? Seride D harfi olmayan kişi yok denecek kadar az... Bu inkâr edilemez, lütfen. :oleyo2:
:oleyo2:

Cidden en fazla 10 tane vardır şu ana kadar gördüklerimizden. Hangi akla hizmet "D. olmayan kalmadı" denilebilir ki? Hani mecaz falan olsa bile seride binlerce karakter var, alt tarafı on tanesi falan adında D taşıyor. :D

:oleyo2:

Cidden en fazla 10 tane vardır şu ana kadar gördüklerimizden. Hangi akla hizmet "D. olmayan kalmadı" denilebilir ki? Hani mecaz falan olsa bile seride binlerce karakter var, alt tarafı on tanesi falan adında D taşıyor. :D
Seride her önümüze gelen karakter aşağıdaki özelliklere sahip:
D. ailesinin bir üyesi olma
H. Haki kullanma
Meyve gücünü uyandırma
Ejderha olma
Her şeyin sesini duyma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık