Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Az daha ölüyordum demiş haklısın :sapkali:

Bizim için karakter önemli genç, öyle kuyruğunu kıstırıp meydan okuduğu adamdan kaçarsa bırakırız sen rahat ol :a:

Kid = 5x Luffy
Aynen kesinlikle ölüyordu Luffy bende öyle bir izlenim oluştu demekki Zoro'yu savunmasız yakalasa ne olurdu pür dikkat Zoro'yu şu hale getiren Carrot :D :oleyo2:

@Densetsu no Samurai
Luffy'yi sevmem için para vermiyorlar bana. :( Senin " ehehe xd " dediğin dövüşler benim Luffy'yi sevme sebebim la. Hele de son dövüş. Efsaneydi benim için, senin ne düşündüğünün bir önemi kalmıyor haliyle. :/

Luffy'nin rakipleri, Zoro'nun kan ter içinde kaldığı rakiplere tek atacak seviyede olduğu için haliyle Luffy'nin 2. rounda falan kalmasına bir şey demiyoruz. Zaten tek seferde yenseydi bu sefer Luffy Zoro'ya tek atar demek zorunda kalırdık. :oops:

@RedTeroR
Güç gösterisi olmayınca çiçek börtü böcük arar oluyorsunuz haliyle siz de haklısınız. :hhh:

Aynen kesinlikle ölüyordu Luffy bende öyle bir izlenim oluştu demekki Zoro'yu savunmasız yakalasa ne olurdu pür dikkat Zoro'yu şu hale getiren Carrot :D :oleyo2:
Luffy g2 yapıp, pür dikkat birine saldırmış, koluna kesik yedikten sonra zehirlenmişti :hhh: Sonra bunu yapan karakter haplanıp versiyon değiştirip Zoro'nun karşısına çıktığında kurbağa bile değilsin diye ayar yemişti. Güçsüzü falan geç bak kurbağa bile değil :oleyo2:

@Raiden her şey zıddıyla güzel, demek ki siz de karakter göremeyince güce sarılmışsınız :oleyo2:

Luffy g2 yapıp, pür dikkat birine saldırmış, koluna kesik yedikten sonra zehirlenmişti :hhh: Sonra bunu yapan karakter haplanıp versiyon değiştirip Zoro'nun karşısına çıktığında kurbağa bile değilsin diye ayar yemişti. Güçsüzü falan geç bak kurbağa bile değil :oleyo2:
Aynı Zoro daha adam akıllı haplanmayan Hordy'e karşı denizaltında kaybetti ne yapalım şimdi :D

@Densetsu no Samurai
Luffy'yi sevmem için para vermiyorlar bana. :( Senin " ehehe xd " dediğin dövüşler benim Luffy'yi sevme sebebim la. Hele de son dövüş. Efsaneydi benim için, senin ne düşündüğünün bir önemi kalmıyor haliyle. :/

Luffy'nin rakipleri, Zoro'nun kan ter içinde kaldığı rakiplere tek atacak seviyede olduğu için haliyle Luffy'nin 2. rounda falan kalmasına bir şey demiyoruz. Zaten tek seferde yenseydi bu sefer Luffy Zoro'ya tek atar demek zorunda kalırdık. :oops:
İstediğin kadar sev la Luffy'yi, bana ne :) Ben sevmende değilim. Olan şeyleri yorumlayış şeklinden bahsediyorum sadece.

He siz ona kendi aranızda 2. raund mu diyorsunuz ? Tamam o zaman :hhh:

Ya sen o bölümleri okumadın mı ?
Anime'den çeviri örnekleri veren senin bu şekilde tepki vermen de komik olmuş.

Yalnız Zoro'nun tam olarak nasıl kaybettiğini görmesek de Hordy'e yakalanıp kafese tıkıldığı bir gerçek.
Zoro'nun nasıl kaybettiği diye bir şey yok. Zoro nefessiz kalıp bayıldı.

Ben animeyi kişilerin sözleri üzerinden kaynak gösteriyorum. Olaylar üzerine değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık