Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy, jimbe, pedro üçlüsü katakuri’yi durduramadılar. Luffy şuan o katakuri’nin uyanış kullanan ciddi haline denk dövüşüyor. 2-3 süpernova geleceği gören gear 4’ü yenemez.

Herkes duracak Luffy gelişecek zaten. Sanji vasıfsızıyla Zoro reyisi bir tutmakla baştan hata etmişsin. Tanrı günahlarını affetsin.
K.hakide Sanji, b.hakide de Zoro önde olacak demiyor muydun sen? Birisi gitti diğeri kaldı diyorum ben de. :rolleyes:

Elbette gelişecekler de rakipler farklı. Mangaka niye deli gibi Luffy'yi dövüştürüyor? Kaido'ya hazırlıyor çünkü. :/

K.hakide Sanji, b.hakide de Zoro önde olacak demiyor muydun sen? Birisi gitti diğeri kaldı diyorum ben de. :rolleyes:

Elbette gelişecekler de rakipler farklı. Mangaka niye deli gibi Luffy'yi dövüştürüyor? Kaido'ya hazırlıyor çünkü. :/
Evet, rakiplerine en az 2 kişi daldırarak inanılmaz bir hazırlık yapıyor gerçekten :fool:

Ek olarak Sanji-Zoro ciddi olarak 350 bölüme yakındır dövüşmezken Luffy onca dövüşüne rağmen Sanji'nin sahip olduğu gözlem haki seviyesini daha yeni geçti :ehe: Her arcta birileriyle dövüşen biri için inanılmaz bir gelişim inanılmaz bir başarı cidden. Lütfü'nun hakkı Lütfü'ye :hhh:

Evet, rakiplerine en az 2 kişi daldırarak inanılmaz bir hazırlık yapıyor gerçekten :fool:

Ek olarak Sanji-Zoro ciddi olarak 350 bölüme yakındır dövüşmezken Luffy onca dövüşüne rağmen Sanji'nin sahip olduğu gözlem haki seviyesini daha yeni geçti :ehe: Her arcta birileriyle dövüşen biri için inanılmaz bir gelişim inanılmaz bir başarı cidden. Lütfü'nun hakkı Lütfü'ye :hhh:
Herkes Zoro mu ki ağır toplara dalmak yerine çer çöpe dalıp hava atsın? :( Getirin oradan bir çöp Zoro kardeşim şov yapacak xd

Dahası daha yeni geçti sözün de senin kendi düşüncen be densetsu. Bana göre önceden de öyleydi de artık resmileştiği için Kata dövüşünü söylüyorum.Yakında b.haki işi de resmiyete kavuşacak merak etme. :/

Herkes Zoro mu ki ağır toplara dalmak yerine çer çöpe dalıp hava atsın? :( Getirin oradan bir çöp Zoro kardeşim şov yapacak xd

Dahası daha yeni geçti sözün de senin kendi düşüncen be densetsu. Bana göre önceden de öyleydi de artık resmileştiği için Kata dövüşünü söylüyorum.Yakında b.haki işi de resmiyete kavuşacak merak etme. :/
Zoro'ya ayar veren carrot'u ne ara unuttun be. :D Aynı Carrot'a Kata'nın ne yaptığını da iyi biliriz. :D

Tabi kardeşim. Ağır toplara dalıyorsun diye 2-3-5 hatta tüm adayı arkana alma hakkına sahip olup rakibi de yenince wuuuu Luffy sama inanilmaz güçlendi ve gelişti diyebiliyorsun. Getirin ordan bir ağır top Luffy kardeşim arkasına desteği alıp hava atsın :fool:

Bekle kardeşim bekle, geçer.

Kimse dövüşmesin Luffy dövüşsün, onda da rakiplerine binbir dalavere, haksızlık, torpil ve 2-3 kişiyle dalsın sonra Luffy gelişiyor efenim diye sevinin :ehe: Luffy fanlarının yürek parçalayan tablosu :oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık