Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok kötü olmuş ya. Dragon Ball Super ve Kitaro’yu izlerken bu kadar gözüme batmıyordu. Nasıl olsa izleniyor diye mi böyle yapıyorlar anlamadım gitti. :/
Valla ben de anlamadım gitti şu güzelim E.lobby anime kalitesi nerde şimdiki kalite nerde. Normalde zaman geçtikçe teknoloji geliştikçe kalite artması
gerekirken
Toei tam tersini uyguluyor :( tabi bunun verilen parayla da alakası var. Paraya göre iş yapıyorlar sonuçta demekki Oda veya anime sorumluları animeyi fazla önemsemiyor.

Katakuri ve oven çok fazla arka sokaklar izlemiş.
Yav sen katakurisin senin silahla ne işin olur :(

Toei napıyorsun korktum :(
Senin silahla ne işin olur Katakuri .Meyven silah olarak yetiyor. Bir de öyle durmuş ki gerçekten de arka sokaklar yeni sezon kapağı olmuş. Hele Big Mom'ı görünce bu kadarı da pes dedim.

Katakuri ve oven çok fazla arka sokaklar izlemiş.
Yav sen katakurisin senin silahla ne işin olur :(

Toei napıyorsun korktum :(
Daha geçenlerde Sanji'yi jelibonla vurmaya çalışan Katakuri'nin eline tabanca vermek. Ulan biraz aklı olan kişi şu olayı unutmaz ve jelibonla iş gördürür karaktere. Hayır onu geçtim daha yeni şu sayfayı vermişsinizdir.

Cidden izahatı yok yav.

Daha geçenlerde Sanji'yi jelibonla vurmaya çalışan Katakuri'nin eline tabanca vermek. Ulan biraz aklı olan kişi şu olayı unutmaz ve jelibonla iş gördürür karaktere. Hayır onu geçtim daha yeni şu sayfayı vermişsinizdir.

Cidden izahatı yok yav.
Valla ya çok vahim bir durum. Hani bunların hiç mi seyircilerle iletişimleri yok yani hiç mi şikayet almıyorlar anlamıyorum ki. Veya Oda bunları hiç mi görmüyor. Şu animeye bi bakayım demiyormu hiç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık