Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yanlış şeyler yapıyorsun, adamlar direk mangada geçen vsyi bak bölümün ismi bile vs ama görmezden gelip sbsde söylenin çıkarımının çıkarımını yapıp eşitleme derdine düşüyorlar. Sonra diyorsun ki efendim enteresan yorumlar geliyor :bilmem:

Gel geleceklerin korsanlar kralının balından, kaçamaklarından konuşalım tatlı tatlı :good:
Yüzlerce ada varken Mihawk'ın adasına fırlatılmak bal değil mi mesela?

Yanlış şeyler yapıyorsun, adamlar direk mangada geçen vsyi bak bölümün ismi bile vs ama görmezden gelip sbsde söylenin çıkarımının çıkarımını yapıp eşitleme derdine düşüyorlar. Sonra diyorsun ki efendim enteresan yorumlar geliyor :bilmem:

Gel geleceklerin korsanlar kralının balından, kaçamaklarından konuşalım tatlı tatlı :good:
Luffy konularına da girmeyeceğim ama yanluş yaptığım konusunda haklısın. Mihawk tartışmalarında bezmiştim zaten, sıra Zoro'ya geldi. Küstüm, oynamıyorum. :/
Kilıç ustaları dövüşünce önemli kılıçustalığı.Bunu anlamak zor olmamalı.
Neden Sanji'yle kapışırken o teknikleri kullanmayacak mı?

Neyse cidden bezdim. Hiçbir dayanağı olmayan iddialar. Ben de Franky Ryuma'yı rahat alır diyorum.

O atışlar bilerek yapılmış programlı atışlardı, Dragon'un oğluna yardım etsinler diyeydi. Yani evet bu bal Zoro'ya bir ama Luffy'e tayfa başına bir bal olarak ekleniyor. Sonuçta yapılış amacı ortada.
Sanjinin suçu neydi ?

@Roronoa Zoro

Kılıçustalarının dövüş tarzı benzer olur genelde.Gelen saldırıyı kılıcınla durdurursun genelde.Neredeyse her manga film dizide bu şekilde oluyor ama Sanji kılıçustası deģil ve darbeleri atlatma üzerine geliştirdiği bir dövüş tekniği var ve hız olarak Zorodan çoook daha hızlı ve çevik.

Gerçi niye zorluyorsam.En basit dövüşü en zor dövüşü diyen birisin ve kafa yapılarımız bayağı farklı.Saygılar :sapkali:

O atışlar bilerek yapılmış programlı atışlardı, Dragon'un oğluna yardım etsinler diyeydi. Yani evet bu bal Zoro'ya bir ama Luffy'e tayfa başına bir bal olarak ekleniyor. Sonuçta yapılış amacı ortada.
Bal baldır. Luffy'nin balları varsa Zoro'nun da var, Nami'nin de var. Hepsinden bahsetsen neyse de sadece Luffy'den bahsetmen ilginç :D Zoro'nun en büyük balı Luffy ile karşılaşmak yoksa çoktan ölmüştü :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık