Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sağ olasın. Benden ziyade mangaka demiş. Derin kesecekti demek ki. :)
İhtimaller üzerinde konuşan Brook'u kastediyorsun sanırım. Dövüş bitince benimle hiç böyle dövüşmemişti diye şaşıran daha Ryuma'nın gücünden bi haber bu adam ve sen bu adam kılıç ustası diye mutlak alıp yorumluyorsun. Katılamıyorum. Hele Sanji kılıç ustası değil o yüzden Ryuma ile eşleşemez demen de ayrıca üzmüştü beni neyse.

İhtimaller üzerinde konuşan Brook'u kastediyorsun sanırım. Dövüş bitince benimle hiç böyle dövüşmemişti diye şaşıran daha Ryuma'nın gücünden bi haber bu adam ve sen bu adam kılıç ustası diye mutlak alıp yorumluyorsun. Katılamıyorum. Hele Sanji kılıç ustası değil o yüzden Ryuma ile eşleşemez demen de ayrıca üzmüştü beni neyse.
Güzel diyorsun da, adamın dedikleri gerçekleşiyor. Zaten Brook'un kendisine karşı dövüşen Ryuma'yı ele alarak Zoro'yla eşit gördüğünü sanmıyorum. Brook'un sonda söylediği söz de Brook ile Zoro arasındaki farkı vurgulamak için. O kadar tutarlılık tiribine girmeye gerek yok bence. Sanji'nin neden dezavantajlı olduğunu düşündüğümü Franky'yi örnek göstererek açıkladım işte. Çok net olduğunu düşünüyorum. Neyse, katılman şart değil.

Güzel diyorsun da, adamın dedikleri gerçekleşiyor. Zaten Brook'un kendisine karşı dövüşen Ryuma'yı ele alarak Zoro'yla eşit gördüğünü sanmıyorum. Brook'un sonda söylediği söz de Brook ile Zoro arasındaki farkı vurgulamak için. O kadar tutarlılık tiribine girmeye gerek yok bence. Sanji'nin neden dezavantajlı olduğunu düşündüğümü Franky'yi örnek göstererek açıkladım işte. Çok net olduğunu düşünüyorum. Neyse, katılman şart değil.
Franky hangi ligin adamı ya :S Fukuro ile dövüşüp zar zor yenen adamı Jyabura ile dövüşmüş biriyle denk tutup bak o göremedi o zaman bu adam da göremez diyorsun. Buna açıklama diyorsun bi de yani. Katılmak, anlaşmak tabiki şart değil, ona lafım yok.

Franky hangi ligin adamı ya :S Fukuro ile dövüşüp zar zor yenen adamı Jyabura ile dövüşmüş biriyle denk tutup bak o göremedi o zaman bu adam da göremez diyorsun. Buna açıklama diyorsun bi de yani. Katılmak, anlaşmak tabiki şart değil, ona lafım yok.
Mevzu Franky'nin ligi değil ki. Brook'un ligi çok mu farklı? Kılıç ustası olmanın bir etken olduğunu açıkça göstermiş adam. Daha da diyeceğim yoktur. :artiz:

Shanks sallamıyor bile bunları. Kendini garantiye alacak kadar güçlenmiş keyfine bakıyor. Eskiden de kendini sağlamda hissetmiştir, Bb ağzının payını verince bir yıl içkiyi salıp çalışmıştır. Bu bir yılda yonkou seviyesine gelmesine yeterli Shanks'ın. Sonrasında gene içkiye vermiş kendini. Şimdi Kaido'dan ayar yese bir sene çalışsa hükümeti tek başına ( tayfa da yok) elini kolunu sallayarak alır.
Elindeki kafa yapan şeyi hemen bırak Şakanım. Git bi su iç, elini yüzünü yıka. :S
Ryuma efsane falan da adam zombiydi ve kemiklerine tutunan iki tel kas ile Zoro'ya denk olabilir dedi Brook ve adam kendi değil gölge yüzünden Brook'un stilinde dövüşüyordu. Yani efsane olması o an çok güçlü olduğu anlamına gelmiyor eğer bu yüzden önyargılıysanız. Zoro'nun iki kılıç ile çizik almadan indirdiği adam :/ Thrillar Bark'da Zoro ve Sanji'nin dövüşlerine bakalım hatta en son Oars'a yaptıklarına da bakalım... Neyse haklısınız Sanji bacakları ile nasıl kılıç durdurabilir ki :( Zoro gibi kılıcı yok tokuşturmaya. Ryuma bacaklarını kesip eline verirdi, al denizde ne zaman aç kalacağın belli olmaz yersin. İkinci Zeff vakası.
Hiç yani Sanji kimmiş. :(

Son düzenleme:
Sanji eğer ayağıyla Ryuma'nın kılıcının durduramaya çalışırsa ayağını kaybeder. Zoro'nun kılıçları bile ki üst düzey kılıçlar dövüş uzarsa kırılacaktı.(Zoro diyor)
Sanji Diable saldırısıyla yener gibi ama olurda dövüş uzarsa Ryuma kazanabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık