Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kendi gölgesine sahip olmayan ölmüs cürümüs bedeni ile zoro ile kapısan ve zoro yendikten sonra kendisi bile bu dövüsü adil görmedigi halde siz bu ryuumayı sanji yenemez nasıl diyorsunuz allah askına

Adamlara manga sayfası atıyorum. Hala enteresan yorumlar geliyor.

Tamam, Sanji tek atardı Ryuma'ya. O yüzden saldırılarını gördüğü halde Zoro'nun neticesinden ter aktı. Ah, Sanji olsaydı...

Tamam, Sanji tek atardı Ryuma'ya. O yüzden saldırılarını gördüğü halde Zoro'nun neticesinden ter aktı. Ah, Sanji olsaydı...
Zoronun neticesinden ter aktı diye niye Sanji yenemiyor ? Picada da ter aktı zor mu kazandı yani ? Sırf kılıçustası diye Sanji yenemez diyorsunuz ya ne diyeyim bilemiyorum.Ryuma sanjiye vuramaz bile.

Yanlış şeyler yapıyorsun, adamlar direk mangada geçen vsyi bak bölümün ismi bile vs ama görmezden gelip sbsde söylenin çıkarımının çıkarımını yapıp eşitleme derdine düşüyorlar. Sonra diyorsun ki efendim enteresan yorumlar geliyor :bilmem:

Gel geleceklerin korsanlar kralının balından, kaçamaklarından konuşalım tatlı tatlı :good:

Zoronun neticesinden ter aktı diye niye Sanji yenemiyor ? Picada da ter aktı zor mu kazandı yani ? Sırf kılıçustası diye Sanji yenemez diyorsunuz ya ne diyeyim bilemiyorum.Ryuma sanjiye vuramaz bile.
Attığım sayfaları oku sebebini görürsün. Mevzunun Pica'ya benzer en ufak yanı olmadığı gibi, kılıç ustalığının ne derece önemli olduğu da gözüküyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık